Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kockázatokkal jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kockázatokkal jár olyan lakásos prostihoz menni, aki tiltja a komment szekciót, beszámolók írásának lehetőségét?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyszerűbb lenne barátnőt szerezni? Aki meg értéktelen az mièrt akar egyátalán nőt?
2018. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Figyelemmel kisérem a legnagyobb ilyen jellegű oldalakat amúgy, napi 5 percet azért tudok fordítani a böngészésükre...

Eddig 2 lánynál/nőnél voltam, az egyiknek olyan 60 értékelése van, mindegyik elfogadott a negatívak is, de abból kb. 5 van (a csillagok alapján, nyílván azért nem olvastam el mind). Vele többé kevésbé meg is voltam elégedve, azt semmiképpen nem lehet mondani, hogy nem volt korrekt.

A másik egy olyan lány volt akinek 6 értékelése volt, 2 elutasított, 4 elfogadott, amiből 2db szöveg nélküli pozitív csillagozású és 2db ódákat zengő. Na ez a lány kb. a negyedét sem vállalta élőben annak amit telóba beígért, pedig nekem nincsenek teljesíthetetlen, vagy extrémebb vágyaim.

És még az időt sem használhattam ki (mondjuk nem is akartam volna)...


Valamint van egy nő aki már évek óta hírdet (nála nem voltam még), egyedül a korában hazudik az RL-en 25 a Beszin 28, a valóságban idén lesz 32. Ezt azért tudom, mert egyszer bekerült az ismeretségi körömbe a munkám miatt...

Szóval neki már nem emlékszem pontosan mennyi, de biztos, hogy 40+ pozitív értékelése volt, aztán kikerült arra a bizonyos oldalra ahova az ilyen foglalkozású hölgyek ki szoktak kerülni, ez sem zavarta hiszen eleve arcal hírdetett. Aztán egy év mulva kapott kb. 3 negatív értékelést, s gondolom emiatt tiltotta a beszámolók írásának lehetőségét a RL-on. A besziről meg törölte magát.

Így volt egy évig, a legismertebb oldalon még ma sem írhatsz hozzá, de a második legismertebb oldalra már visszatért. Ott többnyire most is pozitív értékeléseket kap.


Szóval a lényeg, hogy biztos vagyok benne, hogy Ő például egy korrekt hirdető, annak ellenére, hogy "nem szeretne az adatlapján értékeléseket megjeleníteni.".


Más hirdetőket viszont nem kisértem ilyen szinten figyelemmel természetesen.

Pl. azt a hirdetőt sem akihez esetleg most mennék. Ami talán rossz ómen, hogy ez a lány MINDENT vállal az adatlapja szerint, ráadásul MINDENT alapban.


De mégis mi lehet a legrosszabb ami történhet? Egy gorilla elveszi a pénzem? Alig szoktam többet vinni mint amennyi kell, engem ez nem vágna a földhöz...

Szerintem egy esetleges bűnszervezetnek sem lenne érdeke rosszabb dolgot csinálni.

Van egy hirdető pl. aki elég ótvar és a videóin ilyen vazelinnel felturbózott péniszű, tetkós, kisebbségi, valszeg börtön viselt csávót kényeztet... Na neki 5 elutasított értékelése van, melyek közül többet a moderátorok is szerkesztettek, hiszen az eredeti értékelésekben olyasmiket írtak, hogy a kedves futtató ordibálni kezdett velük és "elkérte" a pénzüket.

De még ezeket a vélemyényeket leírók is megmenekültek azzal a a taktikával, hogy fogták magukat és eljöttek. Még a pénzüket sem hagyták ott.

Szerintem, ha ez a legrosszabb dolog ami történhet, akkor egy ilyen élmény még belefér...

2018. márc. 21. 11:25
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem lenne egyszerűbb barátnőt szerezni, mivel nem egy kapcsolatra vágyom hanem csak szexre...

Ennyi.


Miért lennék köteles belemenni egy kapcsolatba csak azérr, hogy legyen?

És ezen a téren nem vagyok olyan igénytelen, hogy bárki jó. 10 000ből talán egy nő felel meg kapcsolatra számomra, de a jelenlegi lelki állapotom és munkám mellett én nem tudnék korrekt barát, férj lenni.

Nem tudnám azokat a dolgokat nyújtani amit egy kapcsolatban én is elvárok.


Nem értem miért kell mindenkinek, mindig egy barát/barátnő miért retteg a mai társadalom az egyedül léttől. A legtöbben meg nem is kezdenek egymással semmit csak egy fél életen át rohadnak egymás mellé, csak azért vannak kapcsolatban, hogy legyen egy kapcsolat, oszt' ennyi.


Köszi, de nekem most csak szex kell.

2018. márc. 21. 11:30
 14/14 Drazicc ***** válasza:
Teljesen igazad van kérdező, a barátnős kommentelőt ha nem érdekelné a dolog nem kattintott volna a kérdésre :) Egyébként szerintem az összes válaszolónál is többet tudsz ezekről a dolgokról:) Ez kicsit olyan mint a nyaralás vagy egy kaja az étteremben. Mindenben lehet kellemesen vagy kellemetlenül csalódni.
2018. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!