Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, akinek 15-16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek 15-16 cm-es a pénisze és gátlása/komplexusa van a mérete miatt?

Figyelt kérdés
Mert nekem is kb. 15-16 cm hosszú (attól függ hogy mérem a vonalzóval), de legalább vékony is (3.5-3.7 cm vastag). 25 vagyok és soha nem volt még barátnőm (csók sem) és nemcsak hogy alkatra vagyok hulladék (alacsony, vékony), hanem még a farkam is nulla. Jó, azt fogjátok mondani, hogy "Nyugi, ez átlagos/Ne parázz/Tökéletes méret egy lánynak" csakhogy én nem kérek a hitegetéseitekből. Azt gondolom amit tapasztalok. Márpedig azt látom, hogy itt a gyk-n is (meg a való életben) mindenki a 16-17 fölötti mérettel elégedett. A "Felnőtt párkapcsolatok-Egyéb kérdések" kategóriában is van most egy kérdés, ahol a csajt megcsalta a pasija és azért nem akarja elhagyni, mert nagy a szerszáma. Ha eltekintünk attól, hogy lehet kamukérdés, az a 13-as kommentelő már tuti nem kamuzik, aki azt írja, hogy a 16 cm hosszú kézfeje alapján meg tudja ítélni a méretet és ha annál nagyobb már jó neki. De itt is sokatok már leírta, hogy a nagyobb a jobb és miután meg tudjátok szokni a 17-19-20 centit, utána már isteni érzés. Na elsősorban hasonló sorstársak véleményére vagyok kíváncsi a fenti kérdéssel kapcsolatban.

2018. márc. 23. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

"itt a gyakori igen remek példa.... mindenkinek +18cm"


Ahha, neked meg pont 19 ugye??

2018. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%

nem lesz megnyugtató a válaszom.

szóval a nőknél a nagy az a vastag.

a férfiak tévhite a hosszbeli értékelés fontossága.

a nők egy 15/5-6ra már azt mondják lófarok,meg atyaég mekkora.

míg egy 18/4re átlagos vagy kicsi/virsli.

szóval a feszítés amit szeretnek,nem a mély döfés.

2018. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6 centi atmeroje a sörös doboznak van
2018. márc. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

# 2/9


A magasabb férfi nagyobb farok annyira igaz, mint a magasabb nő, nagyobb mellek.

2018. márc. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11 es ha érdekel megmutatom! csaj vagy legalább?
2018. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!