Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érthető, hogy ezután az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, hogy ezután az önbizalmam a béka hátsója alatt van?

Figyelt kérdés
A barátnőm szóba hozta, hogy le akarja mérni a farkamat, ami furán hatott rám, nem is mondtam rá semmit, majd elővett egy vonalzót és megmérte. 12 cm volt, majd annyit mondott, "hú kisebbnek tűnt..." Azóta szabályosan szégyellem magam, kerülöm a barátnőmet, és azon helyzeteket, amiben újra pucéran láthat. Este történt a dolog. Mivel már a húsvéti szabinkat töltjük, így otthon vagyunk, s reggel rám akart mászni, de valahogy fel sem állt. Majd délelőtt is próbálkozott, de akkor nyíltan elutasítottam. Akkor kérdezte, hogy mi a baj, én elmondtam Neki, azóta próbál kiengesztelni. Azt mondta, hogy nem bántó volt a szándéka, de ez nekem akkor is úgy tűnt, úgy jött le, hogy nem tetszik a farkam a barátnőmnek. Már előre félek, hogy a hétvégi wellnessen mi lesz... Meg úgy összességében, hogy mit gondol erről.... Szarul esett....
2018. márc. 27. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Egy férfi nem viselkedik így mint te. Nőjj fel végre. 14-15 évesen még elmegy ez a viselkedés, bár én akkor sem csináltam.
2018. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Jaj ugyan mar a ferfiakat nem lehet megbantani. Barmit mondhatnak a nok azon nem szabad megsertodni hiszen az ferfiatlan. Ellenben probald meg kozolni az asszonnyal, hogy egyen kevesebb fokhagymat mert atveszi a puncija az izet es egybol te vagy a legnagyobb rohadek a vilagon.
2018. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Na de most 12 keményen vagy puhán? Mondjuk hamarosan rájössz, hogy ki kéne vágni, mint a macskát szarni. Legközelebb mibe köt bele? Hogy rövidek a lábaid, vagy mi? Az ember nem becsmérli így a szerelme külső adottságait.
2018. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is ekkora és ez valóban kicsi átlag alatti méret, főleg ha nem tartozik hozzá 4-4,5cm-es átlag vastagság mint ahogy nekem sem.. Az átlagos hossz 14-15cm
2018. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, hogy ez kamu kérdés-e vagy igaz, de ha igaz, akkor teljesen megértelek. Én valószínűleg szakítanék is, mert ezt már soha nem tudnám megbocsátani.
2018. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Legalább neked van barátnőd, nekem esélyem sincs a méretem miatt :DD
2018. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Wili te nagyon hülye ! Ez jutott eszembe.

De még nem szexeltetek, semmi nem volt?

Vagy ha volt, nem tudtam kielégiteni?

Se elő játék se semmi. Mert ha csak 10 perces is lett volna , akkor már semmi baj nem lenne a mérettel.

Miért nem dugtatok?

Van itt megannyi kérdés de lehet hiába.

De ha engem megszégyenitene igy a barátnőm, biztos szájon vágnám. Máskülönben teljesen össze illetek, két marha.

2018. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ebben semmi banto nincs. Csak erdekelte, hogy mekkora. De nyilvan kielegito neki, ha veled van es rad maszik. Ne legy ovodas. 24/F
2018. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Sok mindent tudnak mondani a nők amik bántóak, de nem kell vele foglalkozni. Előttem már mondták, ha veled van és kíván, akkor értelmetlen ezen szenvedni. Írta egy srác, hogy neked legalább van kivel. Szóval nézd a dolgok jó oldalát! Abba kapaszkodj amid van, ne abba ami hiányzik! Én nem látom, hogy neked most lenne valami nagy problémád.
2018. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az egyik volt barátnőm hetente "viccesen" beszólt valamit valamelyik apró szépséghibámra. Direkt kereste. Nála így csapódott ki az, hogy jobban néztem ki én fiúban mint ő lányban a közízlés szerint. Ez kevésbé volt zavaró mint a 24/7 alaptalan féltékenykedése. Mondjuk most belegondolva, hogy ki lett volna bukva ha én szóltam volna be bármit is a külsejére
2018. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!