Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak Milyen érzés szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Milyen érzés szűz lányba hatolni?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy érzitek hogy szűk?

Vagy érzitek azt is hogy meleg, vagy nagyon nedves?

És milyen érzés Nektek ha szűk a lány?


2018. márc. 29. 12:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9 es válaszoló vagyok, én írtam le kb normálisan a dolgot. Minek pontoztatok le?
2018. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szóval apránként kell haladni és óvatosan, és persze szerintem figyelmesnek kell lenni, nem szabad úgy felfogni a dolgot hogy csak neked legyen jó. Barátnőm és én mindig is ismertük egymást mivel a a szüleink gyerekkori nagyon jó barátok és nekem a barátnőm szülei a keresztszüleim neki meg az én szüleim a kersztszülei, de nincs vér rokoni kapcsolat közöttünk. Szóval nem kellett indok ahhoz hogy találkozhassunk, 15 éves volt akkor amikor lefeküdtünk elsőnek én meg 18, titokban. De majd csak 3 évvel később mondtuk el a szüleinknek hogy szeretjük egymást, pont keresztapu születésnapján. Kersztapu több alkalommal is megkérdezte tőlem korábban hogy hogy állok a lányokkal én meg próbáltam mindig kitérő választ adni, utoljára ( hogy ne kérdezze meg időnként újra ) azt mondtam neki hogy a szüleim és ők fogják megtudni azt elsőnek amikor lesz barátnőm. Szóval keresztapu születénapján felhoztam a témát hogy emlékszik e rá hogy korábban azt mondtam hogy ha lesz barátnőm akkor nekik és a szüleimnek fogom elsőnek elmondani amire ő igennel válszolt, majd megkérdeztem tőle hogy mutassak e róla mépet amire persze ő igennel válaszolt, a kedves kislányuk meg kedvesen mosolygot de nem esett le nekik hogy ő az, majd megmutattam a telefonomon lévő közös képünket ahol úgy voltunk lefotózva hogy én öleltem őt úgy hogy a háta mögött voltam, és a fejem a vállán volt, ekkor igen meglepődtek, és akkor barátnőm megfogta a kezem, elfogadták a kapcsolatunkat, örültek a szerelmünknek, azóta már a barátnőm a feleségem és két gyönyörű kislányunk van, 22 éves barátnőm én meg 25. Ugyan úgy szeretjük egymást mint tini korunkban amikor elkezdtünk járni. Egy másik gyakori kérdésre is válaazolva igen létezik gyerekkori szerelem amiből házasság alakul ki.
2021. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!