Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Teljesülhet az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Teljesülhet az, hogy valakivel együtt voltam 3 évig és sosem élveztem el, viszont egy másik fiúval valaha elmenjek? Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A fiú megcsalt, a végén már éreztem, hogy van valami bibi túl száraz voltam. :/

Az elején még minden rendben volt és még sem mentem el. 18cm-es volt neki, úgyhogy úgy gondolom a mérettel sem lehetett baj.

Még annyit hogy én csak úgy tudok elmenni, ha csiklós uton teszem azt magamnak. Hüvelyi úton még sosem ment. Ujjazni sem szoktam magam, nekem az valamiért kényelmetlen. Viszont magát az aktust mindig élveztem, de nem élveztem el.

Lehetséges, hogy egy másik fiúval valaha sikerülni fog?



2018. ápr. 1. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En se mentem el soha senkivel. Pedig 10 sraccal voltam mar:/ 18L
2018. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet! Talán ha nem önző fiúval hoz össze a sors. Vannak iszonyatosan ügyesek is. Ha szeret a pasi, akkor elélveztet. Pl. Addig nem kap puncit, míg élvezésig nem nyal. Ekkor te már elélveztél, jöhet az Ő része. Amennyiben nem gátlásos, akkor aktus után is elélveztethet kézzel, szájjal.. bárhogy. Csak a partnernek is figyelnie kell rád. Ennyi.
2018. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos én a nyalást nem szeretem. Kényelmetlen helyzet számomra. Érdekes, de sose mondtam neki és nem is mutattam ki, hogy nem tetszik, még is kb. a 10 ujjamon megtudom számolni hányszor nyalt a 3 és fél év alatt. De hogy én hányszor vettem a számba az övét, azt képtelen lennék megszámolni vagy milliószor.

Ujjazni is csak addig míg elővette a gumit.

Miután elment már nem nyúlt hozzám soha.

Aktus közben mindig abban a pózban és úgy csináltuk ahogy ő szerette volna, szóval totál ő volt a domináns.

Én szerettem szopni, élveztem ezért jól is csináltam, sokszor volt hogy már a szexet is az helyettesítette.

Az elején még tetszett,mert szerettem a számban és élveztem, ahogy láttam hogy mennyire tetszik neki.

De a vége felé már zavart, és igényeltem volt a simogatást, a puszikat.. Lehet ezzel volt a baj, nem tudom. :(De azért remélem, hogy egyszer majd az elkövetkezendő barátommal elfogok menni.

2018. ápr. 1. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Hajrá!!!
2018. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Igen teljesülhet!

Itt a gyakorikerdesek.hu-n a privát üzenetet író fiúk közül mindegyik eltud juttatni az orgazmusig csak találkoznod kell velük!

2018. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem eddig csak egy vak pasi tudott elélveztetni. Azóta soha senki...
2018. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem kérek privátot. komoly kapcsolatot szeretnék és nem innen ismerkedni.:D

szimplán csak azt szeretném kérdezni, hogy valakinek volt -e már ilyen, hogy valakivel nem, majd mással igen. ha egyébként magát eltudja juttatni, bár csak csiklós úton!

2018. ápr. 1. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz. A nők 80 %-ának nincs hüvelyi. Ha nem hagyod, h kinyaljon, vagy a csiklodat izgassa, nem lesz sosem.
2018. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, megtörténhet, de az is, hogy nem lesz orgazmusod a behatolástól. Az érzelmek is nagyon sokat számítanak, és az is, hogy mennyire illeszkedik annak a másiknak a farka a te érzékeny pontjaidhoz. A nők kb 60-70 %-a egyáltalán nem tud hüvelyben elélvezni. Próbáld közben a kezeddel simogatni magadat, az a fiúknak tetszeni szokott, és neked segíthet a megfelelő reflex kialakításában, de ha "csak" el tudsz úgy menni, már megérte.
2018. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden lehetséges. Mondjak példákat a saját eletembol? (41 vagyok, 20+szamu ferfival a hátam mõgõtt).


25 éves koromig a nyalás teljesen hiegen hagyott. Soha nem volt tõle orgazmusom. Mar 1.5 eve voltam az akkori baratommal. Egy vasarnap du kitalalta, hogy õ márpedig addig nyal, mífg el nem megyek. Nost, az eredmény az volt, hogy aznap 4x ismételtünk:-)


Magamnak hiába izgattam a csiklómat, nem tudtam elmenni tõle. 35 éves koromig. Azóta minden alkalommal csikló orgazmusom van ga magamnak csinálom.


3 évvel ezelõttig nem tudtam lovaglo pizban elmenni. Soha, senkivel. Axota 2 alkalom kivételével csak lovaglóban mentem el aktus kõzben..


Szerintem ne aggódj

Az évek és a partnerek számának nõvekedésével mindem változik.

2018. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!