Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert tabu sok párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tabu sok párkapcsolatban a vágyakról beszelni egymás előtt?

Figyelt kérdés
Csomó olyan kérdes van itt, hogy hogy mondjam el a páromnak, hogy ezt vagy azt szeretném.
2018. ápr. 5. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szabad az ilyesmiket titkolni egymás elől. Őszintének kell lenni egymással, és meg kell élni ezeket együtt...

Én is elmondanám az összes vágyamat a páromnak, ha lenne.

2018. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
100%

mert ciki

mert azt hiszik ez kritika a másik felé

mert félnek,hogy a vágyaik miatt csalódna bennük a párjuk

2018. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pomazi73 ***** válasza:
Mert szexuàlis analfabétàk. A jó szex alapja a beszéd.
2018. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan gátlásosak,meg igen félnek attól,hogy csalódni fog a párjuk.


Például: volt egy srác aki be akart fűzni,hogy legyek a szeretője,mivel egy beszélgetés során elárultam neki,hogy miket kedvelek szexuális téren,neki ez tetszett. Megkérdeztem miért nem éli ezeket a vágyait a saját párjával? A válasz az volt,hogy egyszer mondta a párjának,de az elutasította,így inkább a többit el se mondta neki.

2018. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Elég stabil kapcsolatnak kell lenni-e ahhoz hogy nyíltak legyenek a felek igazán. Kikell járni a szinteket. Más az ami izgat és más az amit ki is próbál az ember........ A két embernek hasonlónak kell lenni-e a szexuális vágyának.... 32F
2018. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem én de pl két felnőtt közt egy komoly kapcsolatban ez nem felvállalható? És akkor mi van, ha olyat mondok, ami a páromat nem izgatja? Vagy ha elmondom, hogy mi és hogyan indít be úgy, hogy két perc alatt elélvezzek!? Elvégre a szexnek ez a célja. Ha pl nem mondom el, hogy milyen kaját szeretek, lehehet hogy ő mindig azzal kedveskedik nekem, amit utálok, akkor is inkább hallgassak, nehogy megsértődjön? Vagy csak a szex ekkora tabu még 2018-ban is?
2018. ápr. 5. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
👍😔
2018. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az emberek a hétköznapi párkapcsolati gondjaikról sem tudnak beszélgetni (lásd: felnőtt párkapcsolatok dugig van ilyen problémákkal)

Akkor még a szexig el sem értünk!


Megvan egy kép az emberekben, hogy a tökéletes kapcsolatban nincs külömbözőség, csak egyetértés, harmónia.

Így az emberek nagyja inkább próbál idomulni a képhez és nem a képet formálni a saját izlésükre.


Aki pedig még életében nem volt őszinte kapcsolatban, annak nagyon nehéz elkezdeni a kommunikációt.

2018. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előzővel nagyon egyetértek!
2018. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

így lettünk nevelve, a szex témát kerülni kell. Én elég nyílt vagyok és mégis évek kellettek míg teljesen kibontakoztam párom előtt. (és még most sem teljesen nyíltan)

Lassan, apró lépésekkel, hogy puhatolózzak nála mi a sok már, mi az ami kellemetlen neki, de ami jó volt, hogy ahogy nyíltam, ő is kezdett nyílni és próbáltam ezt mindig nagyon pozitívan felfogni és támogatni a nyitottságát, még akkor is ha kicsit féltékeny lettem, de jó dolog volt ennyire megismerni a nemi életét és vágyait.

2018. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!