Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban a felek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban a felek hozzáférhetnek egymás telefonjához vagy tabu?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem, hogy ti pl. tudjátok-e a párotok telefonja kijelzőjének a feloldókódját, mintáját vagy van-e regisztrálva az ujjlenyomatotok a párotok telefonjában?
2017. máj. 3. 16:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Tudjuk egymaset. Bar szerintem o az enyemet mar reg elfelejtette.
2017. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Nem dedosok vagyunk. Senkinek nem mondom el, és másét sem akarom tudni.

42n

2017. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Ja, egymas lapotopjat sem használjuk.
2017. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Más telefonjához csak akkor van közöd, ha ő adja oda a kezedbe, és vagy mondjuk megegyeztek.


Egyébként egyikünk telója se feloldókódos.


A bizalom nem itt kezdődik!

2017. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván pártól függ. Én tudom a férjem mintáját, az enyémen meg nincs is védelem. De max játszani szoktunk egymás telóján.
2017. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs minta a telefonon, mert nem fogom minden egyes használatnál feloldogatni, ha elvesztem, akkor kb. 2 perc alatt én is fel tudnám törni, szóval semmi haszna. Egyébként nem tudom a barátom jelszavait, de nem is szokott kilépni sehonnan, de annyira nem érdekel, hogy mit cinál a telefonján vagy a gépén, hogy csak na. Ő is így van ezzel, a jelszómat ha akarja kitalálhatná, mert mondtam neki egyszer hogy a régi macskám neve az plusz egy 2-es, de egyszerűn nem tudja megjegyezni
2017. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém ujjlenyomatos, de a kódot tudja a párom. Az övén meg nincs semmi zár. Egymás telefonját nem piszkáljuk, mert minek, a laptopomat viszont rendszeresen használja és itt is be vagyok jelentkezve mindenhová. Mivel semmi titkolnivalóm, nem igazán érdekel.
2017. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Teló nincs zárva. Viszont, telóba, laptopba, tárcába, kocsiba, zsebbe, táskába nem nyúlunk, csak is, ha meg kér rá a másik. Lehetne, mert minden ott van előttünk. Viszont, a magánszférához tartozik és van bizalom egymás iránt.
2017. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

Minden kódját tudjuk a másiknak, ha bármi probléma lenne, tudjunk segíteni.


Telefon, mail, bankkártya-kód etc.


Bár már 15 év után, nekünk, ez a normális.

2017. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezerszer megadta már a kódját, de ha ütnének se tudnám megmondani. A sajátomat is alig tartom észben, nemhogy az övét. Tehát elméletben tudom, gyakorlatban nem. Nem nyúlnék egyébként hozzá soha, ha csak ő nem kéri.


Az enyém le sincs zárva, de ő sem néz bele, sőt, meg se fogja, ha csak nem kérem rá.


Tehát mondhatjuk, hogy tabu, mert totál békén hagyjuk a másikét, de akadályt nem gördítünk elé. Nincs is mit titkolnunk, meg tudjuk is, hogy a másik nem fogja kéretlenül fogdosni.

2017. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!