Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony lánnyal másabb a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lánnyal másabb a szex mind egy teltebbel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Sokkal másabb! Én kimondottan a vékony karcsú csajokat szeretem.
2018. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit részletesebben?
2018. ápr. 10. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Vékony lányokra feláll, a telteknél soha. Így az szenvedés.
2018. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

A teltek vadabbak az ágyban, jobban élvezik, mint a véknyak. A vékony azt hiszi, h azért mert vékony, már nem kell csinálnia aemmit. Eleve gusztusodabb egy olyan nö, akinek van melle, fenek, husa, nem pedig csontokbol áll.

Nyilván ne legyen dagadék, de sokkal szexisebb egy telt nö.

2018. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez még mindig hülyeség, mivel le lehet fogyni, és meg lehet hízni, de az nem befolyásolja az illető szexuális teljesítményét...
2018. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem attól függ a szex, de a teltebb nők sokall vidámabbak, jobb a kedvük, mig a sovány csajok mintha ecetet ittak volna. Az ilyeneknél biztos hogy nem olyan jó a szex sem.
2018. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban vonzanak a vékonyak nagyon fel tud rájuk állni! Kőkeményre és jobban lehet őket érezni mert vékonyabbak feszesebbek. 1. voltam.
2018. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki szeret enni az szereti az életet és aki szereti az életet az szereti a szexet is. Ez örök igazság.

De nem a testalkaton múlik, hogy ki mennyire jó az ágyban. Egy nő lehet úgy is sovány, ha megeszi ami jólesik neki de mellette sportol és úgy is, hogy salátán él, nehogy felszedjen pár dekát. Aki az evés élvezetének nem tudja átadni magát, az a szexet sem fogja igazán élvezni. Ha nem élvezi, akkor nem is lehet benne jó. (A legtöbb nő azért sovány, mert alig eszik, innét ered ez a sztereotípia.)

2018. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miden lánnyal másabb a szex!!!

Nem lehet így általánosítani. Talán minden vékony lány egyforma?! Vagy minden teltebb?

2018. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!