Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoktól kérdezem, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, akik legalább kb.1 éve vannak kapcsolatban: hány alkalom a heti szex és hányat szeretnétek? Több/kevesebb?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 16. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Heti 6-9 van kb. Ez így pont jó!
2018. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Lehet csak mi vagyunk ilyenek de napi 2-3 szokott lenni, mondjunk fiatalok vagyunk, 17 vagyok én és a barátom 18 ;)
2018. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden nap, de ha teherjük, akkor reggel-este. Heti 10 megvan, még jobb, ha 12.
2018. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Heti 4-5. Én mindennap szeretném, de megelégszem ennyivel is
2018. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy minden nap, másik héten meg semmi. Attól függ, éppen milyen időszak van. Általában nem nehéz egymás igényeihez igazodni szerencsére.
2018. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első 1-2 évben nálunk napi 1 azért volt, törekedtünk rá (főleg én), azután lecsökkent ez olyan 4-5-re, most így 10 év után heti 2-3 lett belőle, attól függően milyenek a hetek, mi fér bele, mennyire vagyunk fáradtak, van e szabad időnk ÉS a baba mennyire macerás.


Az az egyetlen pozitívuma, hogy ha sikerül egy éjszakát magunknak szentelni, akkor arra nagyon készülünk, nagyon odafigyelünk, a cél egy iszonyat jó menet és kielégülés amennyire csak lehet.

Régebben meg néha unalmunkban kettyintettünk és az olyan is volt.

2018. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Heti 1-2 max 3 van

Én napi szinten szeretnék ennyit

Én 21/L párom 23/f

2018. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kéthetente 2 kb. Havonta meg inkább 4-5. Nálunk ez nem heti rendszerességgű és igen, sokkal többet szeretnék. Egyenlőre örülnék annak is, ha heti 2 lenne.:/ Ahhoz viszont sok dolgot kellene szerintem megoldani ehhez.

24N

2018. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Változó. Van hogy heti 15x szeretkezünk, van hogy csak 5x. Szexuálisan legalább napi egyet igényelnénk mindketten, de nem mindig van rá időnk/erőnk hétköznap esténként. Hétvégén a reggeli és esti szex szinte mindig megvan.


2 éve vagyunk együtt, mindketten 28 évesek vagyunk.

2018. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na jó, azért ugye van olyan is,aki annyira ritkán szexel,mint én és kapcsolatban van??? 😞 #8


Rajtam kívül más is vallalja már fel, hogy alig szexel.😂

2018. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!