Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzak össze egy futó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzak össze egy futó kalandot az egyik egyetemi csoporttársammal?

Figyelt kérdés

Eléggé bejön testre is meg a személyisége is, de két dolog zavar az egyik a korkülönbség (én 21, ő 28) a másik hogy ő idén államvizsgázig és ősztől külföldön tervez tanulni szóval egy esetleges párkapcsolatból rövid időn belül távkapcsolat lenne, amit nem szeretnék

de azért a nyarat eltölteném velem, elvinném ide oda külföldre, ezt hogy adjam a tudtára?

21/f



2018. ápr. 23. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el randira
2018. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire vagytok jóban, de nagyon sok nő nem szereti a korkülönbséget. Szerintem nem sok ez a 7 év, de sokak számára ez már kizáró ok. Én például 24 éves vagyok, és többször is utasítottak vissza 25-26 éves lányok arra hivatkozva, hogy túl fiatal vagyok. Mondom, mi a franc? Csak 1-2 év a különbség, szinte egyidősek vagyunk. Úgyhogy a ti 7 évetek még nagyobb gond lehet. Az a baj, hogy az emberek az életkorra valami kőbe vésett dologra tekintenek. Pedig számomra a kor az csak egy szám, az még nem határozza meg, hogy milyen ember az illető. :/
2018. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

egy tartós párkapcsolatnál engem is zavarná de csak azért mert 2 év múlva mikor én még csak 23 leszek ő 30 lesz, és egy harmincas csaj eléggé a gyerekekben gondolkodik már de én annyi idősen még biztosan nem akarnék apa lenni

volt egy csoporttársam az 24 évesen azt tervezte hogy 1 éven belül már anyuka szeretne lenni

2018. ápr. 23. 21:12
 4/6 A kérdező kommentje:
*zavarna
2018. ápr. 23. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezeknek még 40 évesen se lesz gyerekük.Találnak rá okot.Ha pénzes vagy,akkor igen.
2018. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerekben gondolkodik, na persze... 28 évesen még baszakszik a suliban...
2018. ápr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!