Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak. Mi lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak. Mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

Hetero srácok mi lenne a reakciótok ha az utcán/bárban/edzőterembe/egyéb nyilvános helyen egy meleg srác oda menne hozzátok és meg dicsérne hogy szexi vagy/jól nézel ki.

Tehát nem hívna randira,nem mozdulna rátok egyszerűen csak megdicsér titeket.



2018. ápr. 27. 11:21
1 2
 11/18 Mádár0218 ***** válasza:
19%

"Köszi, de a nőket szeretem"


Semmi bajom s melegekkel legyen férfi/nő csak ne előttem smároljanak, mert számomra zavaró.

2018. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Sokszor előfordult már. Nem foglalkoztam vele. Illetve nem jobban mint egy nőnél. Foglalkozni alapvetően foglalkozom, ha bókolnak, mert rettenetesen zavarba jövök tőle. Bár úgy érzem tűrhetően tudom palástolni. Mellesleg a melegek 99%-ban tudják, hogy ki a meleg és ki nem, így nincs mitől tartania az embernek, csak azért mert megdicsérik.
2018. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Megköszönném.
2018. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Megköszönném és kifejezetten örülnék neki. Ritkán kapok dicséretet a külsőmre, valószínűleg ronda vagyok.
2018. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nyilván jólesne, még ha hetero is vagyok.

Mondjuk azt tudom, hogy anno egy meleg osztálytársamnak bejöttem, és olyanokra vett rá... nekem meg közben le se esett, hogy miért. :D

2018. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha rossz paszban vagyok állon tekerném.Hanem akkor elküldeném de valószínűleg azt is durván.
2018. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Megköszönném, adnék neki egy pacsit. Ha csak haverkodni akar, akkor innék vele egy sört, de közölném, hogy melyik kapura játszom.
2018. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt tenném, amit az utolsó válaszoló. A bók, az elismerés mindenkinek jólesik. Tökmindegy, kitől kapom. Megköszönném, pacsi, aztán kalap, kabát, szevasz. Ennyi.
2018. jún. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!