Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex chat megcsalás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex chat megcsalás?

Figyelt kérdés
Kapcsolat mellett szexchatelsz ismeretlennel úgy értem.Szinplán csak egy kérdés.
2018. máj. 4. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tartom megcsalásnak. De nyilván nem egy szép dolog a másik háta mögött ilyet csinálni.

24N

2018. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, mert akinek ilyen vágyai vannak, az előbb-utóbb meg is fogja tenni, és mi másért szexchatelne idegenekkel (vagy akár nem idegenekkel), ha nem azért, mert nem elég neki a párja?! nálam szakító ok lenne.
2018. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked jól esne ha a párod másra masztizna?
2018. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Mit mond a lelkiismereted?

Hogyan érintené ez a párodat, ha tudná? Hogyan érintene téged, ha ő csinálna hasonlót mással? Miért nem tudtok szexchatelni egymással?

2018. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek is vannak szintjei. Én úgy gondolom hogy az is valahol egy megcsalás de nem annyira komoly. Az illető fel is menthető ha meg tudja mondani az okát.

Az igazi megcsalás szerintem az amikor a státuszomat veszélyezteti akár alfahímként akár érzelmi partnerként.

35F

2018. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!