Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferfi nemmel szemben onzo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfi nemmel szemben onzo elvaras ez?

Figyelt kérdés
Szerintem onzo elvarni toluk,hogy maradjanak husegesek.. alapbol a parkapcsolat nem nekik valo, osztonleny letukbol kiindulva. A legtobb not kepesek megkivanni, nem kell hozza nekik semmi erzelem v kotodes, csak az elvezet szamit, akkor is igy mukodik ez , ha kapcsolatban vannak. Igy vannak megalkotva, szerintem siman kulon kene valasztani a kettot. A noknek meg kene erteni, hogy attol meg szerethetik oket a ferfiak, de a farkukkal mast is szeretnenek(megdugni). Egy kapcsolat csak elnyomja a valodi, allati enjuket.
2018. máj. 6. 08:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt ne felejtsük el, hogy a kőkorszak óta eltelt néhány év... a hím és nőstény ösztönlényekből civilizált, erkölcsileg fejlett emberekké váltunk, akik már képesek az ösztöneiket felülírni.

Szóval "szép" amit írsz, de max a gorillákra érvényes.

2018. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A ffiak közt is van hüséges, normális. Az én párom is az. Nem is lennék vele, ha nem ilyen lenne.
2018. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#ösztönlény , #legintelligensebbfaj, #férfi, #2018


Biztos passzol ez a 4 kombináció 😀 amelyik férfi nem tud hűséges lenni, na az ösztönlény, de ő nem is a leg intelligensebbek közé tartozik.

2018. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nehéz szinte lehetetlen általános érvényűen megfogalmazni ezt, azt gondolom hogy igen mi pasik ilyenek-olyanok is vagyunk, vérmérséklet talán genetika kérdésea dolog. Nyilván működnek az ösztönök és az ember igyekszik őket kordában is tartani de nem kigyomlálni hiszen ha nincs ösztönösség akkor nincsenek intuíciók szerintem a kreativitás is ösztönös . Az hogy ki fog félre lépni függ attól is milyen élethelyzetben van milyen a párja milyen a kapcsolatuk. Hízelgően hangzik egy olyan társadalom képe ahol elfogadott hogy akkor mind két nem azt csinál amit akar de nagy kérdés hogy ez működőképes lenne-e, ha volt olyan csaj aki azt mondta nekem nem zavarja hogy ha mással is vagyok csak leggyek hozzá őszinte és utána mikor elmondtam neki hogy ez-az történt akkor meg felháborodott, és biztos mindig lenne olyan aki vagy egyel több nőt vagy pasit szeretne mint a másik. Érdekes kérdés lenne utána menni annak hogy csökkentette-e annak idején a félrelépések számát az ókori Mezopotámiában az hogy a pasik a templomokba mehettek és mondjuk ki ott mint egy nyilvánosház működött az intézmény. Biztos sok kivétel van de gyakran azért is alakul ki a helyzet hogy valaki félrelép mert tiltott gyümölcs és ez az izgalom vonzó elképzelhető ha nem lenne benne a veszély akkor kevésbé lenne izgalmas. Az is érdekes ha létrejönne egy ilyen szabad szellemű társadalom akkor a születendő gyerekeknél gyakran kellene vizsgálni hogy ki is az apa hiszen a biológiai apaság sok következménnyel jár.
2018. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Rengeteg állati ösztönünk van, amit elnyomunk, és szerintem ez így van jól, hiszen ettől vagyunk emberek. Ha nem így lenne, tényleg hullákkal és terhes nőkkel lennének teli az utcák :-D


Én személy szerint hűséges típus vagyok, egy nővel igyekszem kiélni minden szexuális vágyamat. Meg tudom érteni azonban a nyitott kapcsolatokat is, mert ha alapból le vannak fektetve a szabályok, ami szerint másokkal is le lehet feküdni, az szerintem működőképes (még akkor is, ha nekem nem menne). Viszont azt nem szeretem, hogy ha valaki megcsalja a másikat, akkor azzal védekezik, hogy ő igazából csak a természetes ösztöneit élte ki.


De hogy a kérdésedre válaszoljak: önmagában a párkapcsolati hűség elvárása nem önzőség. De szerintem ma már érdemes úgy indítani a kapcsolatot, hogy megbeszéljük a hozzáállásunkat, és nem kéne a nyitott kapcsolatot tabunak kezelni, a monogámiát meg alapértelmezettnek. Mi annak idején a menyasszonyommal megbeszéltük ezeket az igényeinket (is), és megállapodtunk, hogy a félrekefélés nem fér bele. De ha te azt beszéled meg a pároddal, hogy mindenki azzal fekszik le, akivel akar (bizonyos ésszerű feltételek mellett), akkor én leszek az utolsó, aki elítél ezért titeket.

2018. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szerintem valamennyire igazad van, de egy jó nagy részben pedig nincs. Mert a férfiak ösztönből akarnak megdugni mindenkit és vannak olyan pasik is akik engednek az ösztönüknek. De már eltelt néhány év az emberiség ösztönkorszakához képest. Sőt, azóta az emberiség megkapta az "értelem" nevű ajándékot is.

Igen. A férfiaknak van mentségük, hogy miért csalják meg a párjukat, de én ezt nem tudnám elfogadni. Szerintem ha ilyenre készül akkor a kapcsolat elején közölje ezt a lánnyal. Mert a lányok egy társat keresnek, egy párt akiben megbízhatnak és mindig ott lesznek egymásnak. Egymásnak, nem pedig ők ketten + 1 harmadik személy akivel a pasi kúrogat. Én ezt tiszteletben tartom és fogom is mindig. Szerintem eltelt pár év és nem lehet azt mondani, hogy "ösztönlény".

2018. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A szó, amit keresel: primitív.
2018. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, mert mi nők nem érzünk szexuális vágyat, sosem kínoz minket ilyesmi, mi csak főzünk, takarítunk, templomba járunk, kötögetünk. A szex nem élvezetes számunkra, csak amolyan kötelesség... hát képzeld, hogy nem így van, a szexuális vágy nem férfi kiváltság, a nőket is ugyanúgy kínozza a dolog, nőként is ugyanolyan kihívás, nehézség elköteleződni, hűségesnek lenni, a nők is fantáziálnak olykor más férfiakól, szóval ebben semmi különbség nincs férfi és nő között, a különbség nem a férfi és a nő, hanem az ember és az állat között mutatkozik meg, hogy mennyire képes az illető emberként és nem állatként viselkedni
2018. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!