Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha találnátok a neten pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találnátok a neten pár pucér képet egy ismerősőtökről ti mit csinálnátok a képekkel?

Figyelt kérdés
Zsarolnátok, piszkálnátok esetleg megmutatnátok mindenkinek?

2018. máj. 7. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Elmenteném és félreraknám. Jól jöhet az még máskor... ;-)
2018. máj. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Megkérdezném tőle hogy az ő hozzájárulásával tették-e közzé a képeit, és ha nem, akkor javasolnám hogy kérjen jogi segítséget.
2018. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már láttam.

Jobban nézett ki mint élőben.

Megdugtam.

A kép nem érdekel, és dugni és nem zsarolni akarok!

A meztelenség nem bűn!

2018. máj. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tamas85hmvhely ***** válasza:

Lementeném magamnak! :-) Hátha valamire jó lesz még! :-)

Komolyra fordítva azonnal értesíteném az érintett felet, hogy tud-e róla. Teljesen mindegy, hogy barát vagy csak ismerős. Átdobnám a linket ahol találtam. Ennyit lehet tenni. Volt már ilyen történetben részem, amikor megtaláltam haver és nője képét egy oldalon. Ők lazán tájékoztattak, hogy akár mehetek is azonnal harmadiknak ha szeretném... :-) Meg volt olyan eset is ahol fb-ről lelopott képet töltöttek fel...

2018. máj. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudok ilyen esetről.

A kisüzem tulajdonosának lánya férjhezment, de a férje minden pénzt elköltött, pedig a papa milliókkal támogatta őket. Egy alkalommal a dolgozók mutatták a Tutti-Frutti Parti című újságot a tulajnak: - Főnök, ez nem a maga lánya? Nemhogy pucér kép volt, hanem pucsított és szorgosan szopott a lány rajta, meg kefélt is.

A lány a szokásossal védekezett, hogy nagyon kellett a pénz.

2018. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Én zavarba jönnék és megpróbálnék úgy tenni mintha nem láttam volna semmit.
2018. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jo no, akkor kiverném rá kb, és lementeném hogy meglegyen késobb is, még ha nem is tudom minek tenném. Kb ha eltunik legkozelebb elovehessem kiverni :D Személyesebb mégis mint egy ismeretlen buxa a netrol. De nem zsarolnám meg hasonlok, az biztos.
2018. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kiverném rá
2018. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha csaj és jó akkor eltenném. Emellett minden esetben jelezném neki h nézzen utána a dolognak.

35F

2018. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szetterjesztenem, nem zsarolnam :))
2018. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!