Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Hogyan viszonyulto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Hogyan viszonyultok ahhoz ha a párotok előbb elélvez mint ti? Mit éreztek, mit csináltok azután?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen 1-2 lökés, de mondjuk ha nektek kell 30 perc, ő pedig 20 után feladja, mit reagáltok, mit tesztek?

És ha mondjuk ez rendszeres, hogy a pasi idő előtt megremeg? Mit tesztek/tennétek?



2018. máj. 12. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Sok heteró barátnőm van, szerintem nem sértődik meg senki ha hozzászólok :)

Szerintem nincs azzal semmibaj hogy előbb elmegy az egyik mint a másik, ilyenkor alkalmazkodni kell és kielégíteni kézzel-szájjal azt aki még nem ment el.

Nem hinném hogy probléma nekik hogy fél óra helyett 20 percig van szex. Ha a pasi nem egy bunkó, akkor utána kézzel-szájjal kielégíti a barátnőjét.

21/Leszbikus

2018. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az esetek többségében a párom hamarabb elmegy, mint azt én szeretném (orgazmusom aktus közben még sosem volt, csak orál útján tudtam eddig elmenni, de orális is elég ritkán van irányomba). Élvezés után, csók, aztán kidől. Ha rég nem voltunk már előtte együtt, akkor rendszerint nyitott a második körre kb 15 perc pihi után (de azt is nekem kell kezdeményezni). Amúgy meg ennyi, én úgy maradok felhúzva. Ő meg pihen vagy alszik utána egyet. Nyilván nem esik jól semmilyen téren, hogy ennyire nem érdekli, hogy nekem mi esne jól, mire lenne igényem.

24N

2018. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha ez mondjuk rendszeres, nem hiszem hogy a nő nem igényelné hogy rendes aktus útján élvezzen el, úgy "rendbe legyen rakva". Jól gondolom?
2018. máj. 12. 15:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első tökéletesen leírta.


#3-nak: az ilyen pasi szerintem egy bunkó, pláne ha tudja is, hogy nem élveztél el (szólj neki, hogy te még nem mentél el, vagy csináljátok úgy hogy előbb te élvezz el, és csak utána ő)

Ha viszont nem szólsz, sőt esetleg meg is játszod az orgazmust, akkor főként te vagy a bűnös.(Igaz észre vehetné ő is, de a pasik a megjátszást aligha veszik észre, max akik már nagyon ismerik a partnerüket, viszont az azért fel kellene tűnjön neki ha nem volt orgazmusod(megjátszott se). Akkor simán csak baromi bunkó, és egyáltalán nem figyel rád.)

2018. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Azért ez előfordulhat nyilván...Néha. Na de rendszeresen??? Biztos, hogy nem bírnám! Nem is akarnám bírni. Beszélnénk a dologról, próbálkoznánk változtatni. Amennyiben ezek után is változatlan a helyzet, lapát...

Én most egy olyan kapcsolatban vagyok amiben tökéletes a szex. Minden téren (mennyiség, minőség, érdeklődés, nyitottság...) egyeznek az igényeink.Hú hát nagyon jó így élni. Tudok teljesíteni a munkámban, jól terhelhető vagyok, türelmes, kiegyensúlyozott. Ehez kell a minden 2. napi JÓ szex!

2018. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
5.vagyok, lefelejtettem, hogy 23/N vagyok, a párom 27/F.
2018. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Bocs. nem #3-ak, hanem #2-nek.
2018. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok aktus közben elélvezni, nem azért mert párom nem bírná sokáig, néha másfél óra is simán megvan. Miután elment, kényeztet engem is kézzel-szájjal, de engem őszintén nem zavar, ha nem megyek el. Nem az orgazmus a lényeg számomra, hanem hogy a lehető legközelebb kerülünk egymáshoz
2018. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező, a nők nagyobb százalékának nincs hüvelyi orgazmusa. De akinek van, SZERINTEM az se fog hőbölögni amiért nem bírod fél órán keresztül..De ez az én véleményem, nem tudom a heteró nők hogy gondolják ezt...
2018. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha rendszeres, és utána sem hajlandó valamilyen módon befejezni, akkor az iszonyat megalázó, főleg ha már szóvá teszi az ember lánya, s erre az a válasz érkezik, hogy majd legközelebb... aztán elmegy aludni a pasi.

De a csúcs az, amikor próbál vele beszélni erről a nő, és erre a férfi átmegy támadásba, és megvádolja, a párját, hogy direkt nem élvezi a szexet, hogy ezzel is az ő férfi egóját bántsa...

Amikor meg felmerül a szakítás lehetőség, a nő menni akar, akkor még a "férfi" búcsúzóul a nő szemére veti, hogy ő is csak egy ri****, aki mindenkivel össze-vissza akar k****ni, ezért hagyja el őt...

Egyszer elég volt, soha többé férfit az életben!

2018. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!