Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Hogyan viszonyulto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Hogyan viszonyultok ahhoz ha a párotok előbb elélvez mint ti? Mit éreztek, mit csináltok azután?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen 1-2 lökés, de mondjuk ha nektek kell 30 perc, ő pedig 20 után feladja, mit reagáltok, mit tesztek?

És ha mondjuk ez rendszeres, hogy a pasi idő előtt megremeg? Mit tesztek/tennétek?



2018. máj. 12. 14:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

2: "Élvezés után, csók, aztán kidől."

Hát gratu neki... :\ Hát nálam kizárt, hogy a páromnak ne legyen orgazmusa (ha van, persze...), még ha össze is esek a fáradságtól, nettó önzőség! Te eseted ismerős sajna, nem ez az első eset, hogy nekem is bevalotta barát(nő) korábban... :\

F

2018. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*"ha van persze"-t rossz helyre raktam... páromra értettem volna...
2018. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!