Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ekkora szemet egy csomo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ekkora szemet egy csomo pasi?

Figyelt kérdés

Eddig volt nekem 3 komoly kapcsolatom es mindnel ugyanaz a negativ tapasztalatom volt.

Ugyebar gumival vedekeztunk minddel es anelkul szoba sem johetett nalam. Ha ugy talalkoztam az aktualis baratommal es esetleg nem volt nalunk gumi akkor mindig az kellett lennie amit o akar. (Magyarul en verjem ki neki meg szopjam le)

De velem ilyenkor egyik se foglalkozott ha kertem is csak azzal magyarazkodtak hogy lelankadnak addigra meg volt olyan is aki arra hivatkozott hogy furcsa helyzet neki ez az ujjazas.. miert ilyen szemetek? Vagy ennek minden esetben igy kell lennie hogy csak a pasi van kielegitve egy ilyen helyzetben? (Tehat mikor nincs gumi)

Tapasztalatokat kernem hogy irjatok.

A valaszokat elore is koszonom!

20/L


2018. máj. 12. 19:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
#10 Mondjuk azért, mert legyen az emberben annyi, hogy nem használ ki másokat. Nyilván én is tudom, hogy vannak iylen pasik, de csak azért, mert egy lány naiv, még nem mentség arra, hogy te egy paraszt vagy és kihasználod :D
2018. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok paraszt .

Csak próbáltam a kérdezőnek rávilágítani miért is teszik ezt meg vele a srácok..

Mert ő hagyja.. !

2018. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem minden pasi bunkó csak te választasz rosszul. Én kinyalnálak szopás nélkül is.

35F

2018. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is fontosnak tartoma kölcsönösségét. Plusz szeretem hallani és érezni ha örömöt okozok. Te fogtál ki önző embereket.

Ne keseredj el, tálalni fogsz náluk jobbat.

2018. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem egy csomó! Csak éppen ennyire, ilyeneket fogtál ki!

Ne keseredjél el, vannak jobbak is!

2018. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Velem nem lenne ilyen bajod! Sajnos a nők nem akarják vagy nem tudják megtalálni aki nekik jó lenne! Én imádok nyalni is akár élvezésig. Nagyon fel tud izgatni. Ismerj meg! Privi? Képcsere?
2018. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én előbb kiny alnálak téged, ameddig el nem élvezel kétszer - háromszor, utána már neked is nagyobb kedved lenne rajtam "segíteni"... :-)
2018. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen fos alakoknak van baratnoje.. :(
2018. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem akarlak sértegetni, de ezzel megetetnek! Nem ez az általános!

A normális pasiknál ez nem gond!

2018. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mert te találod meg ezeket.

Akik normálisabban bánnának veled, sőt, piedesztálra emelnének, velük nem állsz szóba sem ilyen téren.

Ennyi az egész.

2018. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!