Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert ekkora szemet egy csomo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ekkora szemet egy csomo pasi?

Figyelt kérdés

Eddig volt nekem 3 komoly kapcsolatom es mindnel ugyanaz a negativ tapasztalatom volt.

Ugyebar gumival vedekeztunk minddel es anelkul szoba sem johetett nalam. Ha ugy talalkoztam az aktualis baratommal es esetleg nem volt nalunk gumi akkor mindig az kellett lennie amit o akar. (Magyarul en verjem ki neki meg szopjam le)

De velem ilyenkor egyik se foglalkozott ha kertem is csak azzal magyarazkodtak hogy lelankadnak addigra meg volt olyan is aki arra hivatkozott hogy furcsa helyzet neki ez az ujjazas.. miert ilyen szemetek? Vagy ennek minden esetben igy kell lennie hogy csak a pasi van kielegitve egy ilyen helyzetben? (Tehat mikor nincs gumi)

Tapasztalatokat kernem hogy irjatok.

A valaszokat elore is koszonom!

20/L


2018. máj. 12. 19:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Te is azok közé tartozol akiknek a normális pasik nem kellenek! Mert azok nem elég izgalmasak, nem eléggé férfiasak! Aztán ha így jártatok akkor sajnáltátjátok magatokat, hogy így jártatok!

Esetleg férjhez mentek egy normális "unalmas" pasihoz, majd panaszkodtok, hogy benneteket minden pasi csak kihasznál!

Lehet lepontozni!

F.

2018. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Ziwi válasza:
Ha a következő pasid is ezt tenné meg kell leckeztetni. Ha nincs gumi és ő szeretne kapni de adni viszont nem , akkor húzd fel úgy, hogy még pengjen a léc és hagyd semmi nélkül. Ha ő nem hajlandó akkor neki sem jár. Vagy az ilyesmivel csak akkor menj bele ha egyszerre csináljátok ( 69 tudod) vagy ha te vagy az első.
2019. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!