Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van szeretőtök vagy ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van szeretőtök vagy ti vagytok a szeretők! Mennyi szó esik a másik, megcsalt félről, a tartós kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Egy nős pasival kavarok és nem tudom szóba illik ezt hozni vagy majd beszél róla ha akar? Engem nem igazán érdekel a nő de szívesen meghallgatom ha valami nyomja a szívét mert tudom, hogy problémás a kapcsolat. Másfelől nem akarnám, hogy abban a pár órában is ezzel törődjön, szeretném ha legalább mellettem nem feszengene, idegeskedne.

26N



2018. máj. 14. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Én vagyok a szerető és kb semmiről nem beszélünk. Tudom, hogy van gyereke, felesége, de nem érdekel. Azt se tudom miért csalja őt, lehet csak szimplán gerinctelen. Általában csütörtök este jön, ha jön, és még aznap este megy is.
2018. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Hát elég nagy görények vagytok, de ha én megcsalnám a csajomat, akkor beindítana, ha róla beszélnénk...

De én ember vagyok, úgyhogy tudok nemet mondani, s nem feltétlenül élem meg minden mocskos vágyam, pl. ha ezzel ártok valakinek akkor nem.

2018. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Majd beszél róla ha akar
2018. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
#2 egyem a szívedet, de kis érzékeny vagy
2018. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
jajj, de drága vagy, aggódsz a lelkéért, hogy akkor is idegeskedik, amikor veled van, és szegénykének párkapcsolati gondjai vannak?:D nyugodj meg, nem fogja érted otthagyni a nőt akkor se, ha te nagyon kedves, törődő szerető vagy.
2018. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem fogja otthagyni az asszonyt a kedvedért, mert reggel téged kefél, este meg őt. :)
2018. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

de rosszindulatúak vagytok, hol olvastátok, hogy azt akarja, hogy elhagyja a feleséget érte?


én is ebben a helyzetben vagyok, ugyan ez a szitu, ha magától mond valamit meghallgatom, és tudja, hogy mondhatja is. kérdezgetni nem akarom, pontosan azért amit te is írtál, amikor beszélünk, legalább akkor ne ezzel foglalkozzon.

egyébként nálunk nem volt szex még, de régóta tartjuk a kapcsolatot. 26nő

2018. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha elhagyná értem a féleségét, sőt szerintem jeleznem kell majd neki, hogy eszébe se jusson. Annyira nem passzolunk, hogy komoly kapcsolatot kezdjünk. Csupán érdekel, hogy másoknál ez hogyan megy. 🙂
2018. máj. 14. 18:33
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk semennyire, annyit tudunk egymásról, hogy mindkettőnknek vannak problémái otthon, viszont bizonyos dolgok miatt még nem tudunk lépni. (és ha válásról lenne szó se lennénk együtt, nem illünk össze, két dudás egy csárdában)

Én azért nem kérdezem őt, mert felesleges; mert bármit mondhat: hogy jó a házassága, hogy nem jó, szexelnek még, nem szexelnek...stb. úgyse tudom meg, hogy igaz e vagy sem és nem is változtatna semmin. A másik, hogy én is azért csinálom ezt, hogy picit kiszabaduljak a saját életemből, gondolom ő is, úgyhogy nem kérdez ő sem engem arról, hogy hogy vagyunk a párommal.

2018. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyesek szeretnek lábtörlők lenni... :) Egy nő/férfi tartsa már magát annyira értékesnek, hogy nem egy olyan szexkapcsolatban van, ahol a másik fél foglalt... Bár a másik fél is gyáva, hogy nem vállalja fel, és hagyja ott a kapcsolatot inkább. Nem is tudom melyik a jobb: a gyerek azt látja, hogy anya/apa szarik egymásra, vagy esetleg anya/apa egyedül van, de nem fusztrált... Ha még nincs gyerek, akkor sincs mentség...
2018. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!