Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak miért szeretik alárend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak miért szeretik alárendelni a nőket szex közben? Miért az izgatja őket hogy a nő kiszolgáltatott helyzetben van? Ennyire szeretik a ferfiak alázni a nőket? Ennyire nem tekintenek a nőkre egyenrangúkent? Fordítva hogy tetszene ezt a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 21:16
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Persze ki szívja meg az egészből ? Csak a nő

Mai világban már nincs olyan hogy egy férfi tartja el a családját

Mind a két fel dolgozik

Ne hogy már csak én szakadjak meg a házimunkában ahol a férfi is el

Férfinak is ki KELL vennie a részét a hazimunkabol

Nem papucssag hogy ő is főz mos takarít ahol el

Nő meg nem rabszolga hogy körbe ugralja a Férfit

Ezért undorito klasszikus férfi női szerep

Ki jár jól ott is ? Hat a férfi

Engem senki nem tud belekényszeríteni ezekbe a szerepekbe

Nem fogok úgy gondoskodni egy férfitól mintha a gyerekem lenne akire főzni Mosni takarítani kell holott egy felnőtt emberről beszélünk kene annyira önállónak lennie hogy ellássa saját magát. Nem leszek egy férfi pótanyja

Együtt élünk közös minden , jó is és a rossz is

Nem a cselédje vagyok egy férfinak hogy szolgaljam

Régen csak a férfi dolgozott azért alakult ki ez az undorito “szokás”

Mai világban már nincs ilyen mindkét fel dolgozik

Akkor miért is kene hogy a nő szakadjon meg munka után a házimunkában míg a férfi haza megy és a tőkét vakarja a tv előtt ? Hol itt az igazság ? Sehol

Férfiaknak minden sokkal jobb

Ha annyira domináns a férfi akkor nem lenne ennyire magatehetetlen gyerek akiket ki kell szolgálni és körbe ugrálni

2018. máj. 20. 12:13
 32/38 anonim ***** válasza:
82%

Az 51%-os gyökeret szard már le, túlerőltetett, ebből látszik, hogy csak provokál, trollkodik, direkt, hogy felkúrjon agyilag.

Nem azt mondom, persze vannak ilyen beállítottságú "férfiak" (a szó szoros értelmében persze nem lehet annak nevezni őket), de rengeteg olyan van, aki fejlődött a korral, és egyenlő félnek tekinti a partnerét. Már nem az van, hogy apád kinézi neked a leendő férjed, az meg ELVESZ... Szabad választásod van, hidd el, nem csak ilyen fa$zfejekből áll a világ.

Nem vagy köteles semmire, mert a szomszéd, vagy a társadalom megkíván épp tőled valamit. A pároddal kell egymáshoz kölcsönösen alkalmazkodni, mind a kettőtöknek, másra nem tartozik, másnak nem kell megfelelni.

2018. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Sírok a zseniális logikán, hogy ez nem rád nézve megalázó. xD
2018. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Én meg nem leszek alávetett egy férfinak sem

Nem fogok szolgálni egy férfit sem

Nekem ne mondja meg egy férfi mit tegyek

Igen amíg pl főzök a férfi mosogat vagy fordítva

Porszivozik amíg én takaritok

Ismétlem nem a férfi szolgája vagyok hogy én ugraljam körbe

Vegye ki a részét a hazimunkabol ugyan úgy mint én

Ennyi

2018. máj. 20. 13:06
 35/38 A kérdező kommentje:
Hova tűntek a válaszok?
2018. máj. 20. 14:17
 36/38 A kérdező kommentje:

Akkor ha annyira erőteljeben van miért nem veszi ki a férfi a részét a házimunkábol?

Hol van az előírva hogy a nőnek kell lennie a férfi hazirabszolgajanak és körbe ugrálni csak azért mert pinaja van.

Férfi mivel érdemelte ki azt hogy főzzenek mossanak takartisanak rá a mai világban?

ElTart??? NEM!!!

Luxusban tar? NEM

Akkor meg? Mire fel várja el hogy én fozzek mossak takarítsak rá mint egy alávetett szolga

Ő akkor mit rak a kapcsolatba ??? Csak a farkat? Azzal sokra megyek mivel a szexben is le akar dominálni

2018. máj. 20. 14:22
 37/38 anonim ***** válasza:
38%
Biszex vagy?
2018. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Alex C


na, küldted azt az üveg pezsgőt? :D még a gyakorin végzett "empirikus" kutatásod alapján is megbukott az elméleted

2018. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!