Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak miért szeretik alárend...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak miért szeretik alárendelni a nőket szex közben? Miért az izgatja őket hogy a nő kiszolgáltatott helyzetben van? Ennyire szeretik a ferfiak alázni a nőket? Ennyire nem tekintenek a nőkre egyenrangúkent? Fordítva hogy tetszene ezt a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 21:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
78%

# 22


Az nem érdekel, hogy te mire használod a vanilla szót, mert mindenki más, főleg külföldön a szexben béna férfiakra használja.

2018. máj. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
93%

# 23


Hogyha nem hím, akkor még jobban bukik az elméleted, mert a videón pont azt láthatjuk, hogy a nőstény nem hagyja alárendeltetni magát, agresszíven rátámad a hímre és félbehagyja a párzást.

2018. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
28%

25:

Na kezded végre kapisgalni:

Igen, ez általában a nőstény beleegyezésével történő alárendelés (mert azért azt ne tagadjuk, hogy a nyakadba mélyesztett allkapcsok alatt alul lenni az azért alárendelt helyzet).


Es itt a lényeg: ahogy a macskaknal ugy az embernél is a nők is igénylik ezt a szimbolikus behódoltatást szex közben. Aztán ha vége a szexnek, rögtön elmúlik a nőknek ez az igénye es visszatérnek egyenrangú vagy éppen fölényes üzemmódba:)


A kerdezobol ez a hajlam hianyzik, hogy eljátssza ezt a behódolos nász-színjátékot

2018. máj. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

"az embernél is a nők is igénylik ezt a szimbolikus behódoltatást szex közben."


Nem igaz. Ne terjessz butaságot. Senki sem kíváncsi az agyszüleményedre.

Vitatkozni sem érdemes ezzel az állítással. Nincs semmilyen tudományos tény, ami alátámasztaná ezt, az ellenkezője viszont bizonyítva van.

2018. máj. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
57%

27:

Ok akkor most csinalunk egy empirikus kutatást:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ha a következő 72 órában több nem jon mint igen, akkor küldök neked egy üveg pezsgőt

2018. máj. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
87%

# 28

A butaságodat elárulja, hogy szerinted a gyik-en lehet empirikus kutatást végezni. Módszertani tudás 0.

2018. máj. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
78%
Volt már részem ilyenben, és én csak úgy szeretem, ha ez kölcsönös. Ha ő is uralkodik rajtam. Igazából, én csak a párom kedvéért teszem meg ha kéri, alapjába véve szeretem egyenrangú partnerként kezelni a párom. Szeretem a vadulást is néha, de inkább az érzéki szenvedélyes szeretkezést. Mondjuk úgy 30-70 arányban a szeretkezés felé. Viszont, ha már vadulás, vagy uralkodás a másikon, akkor azt csak úgy, h egyszer én uralkodom felette, máskor pedig ő énfelettem. Imádok egy számomra vonzó nőnek kiszolgáltatva lenni aki minél durvább dolgokat tesz meg velem. Sokmindenben volt már részem e téren, de ez igazából csak egy szerepjáték, amiben minden megtörténhet. Mi úgy csináltuk, h adtam neki pár instrukciót, h mit szeretnék, ő pedig "kodolgozta" a részleteket. Amikor meg én jöttem, akkor ő mondta el nagy vonalakban mire vágyik, én pedig megvalósítottam aprólékosan felépítve. Ehhez kell egy nagy adag fantázia, kreativitás, és hatalmas bizalom. Már ha a rendes alá-fölé-uralkodó-szolgáló viszonyról beszélünk, nem pedig arról, h "húzd a hajam közben", vagy "üsd a fenekem", "dugj meg keményen"... az ilyesmi nem feltétlen uralkodás a másikon, sőőt. Szóval érdekes kérdés ez, mert sokan nincsenek is tisztában a dolgokkal, h milyen is alárendelni a másikat...
2018. máj. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
90%

Nem a kérdező vagyok, de utolsóra reagálva, NEM, NEM FOGADJUK EL. Mármint van, aki igen, de az meg is érdemli, azokat nem tartom nőnek. Aki még mindig ilyen gyepes, azokat ignorálom, sosem álltam le ilyenekkel. Nem vagyok rászorulva egy férfira sem, így kiszolgálni sem szolgálok egyet sem. Nincs terülj, terülj asztalkám, sem terülj, terülj pic$a. Azért meg kell dolgozni. Nem előlegezek meg orgazmust sem, amíg én el nem élveztem, garantáltan ő sem fog. Kaját sem szedek, max megfőzöm. Cserébe a másik fél elmosogat, ez így fair.

Szerencsére nem mindenki ragadt le a múlt századokban...

2018. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

#31 én egy férfit se szolgálok ki semmilyen teren sem

Nem vagyok alávetett cseléd vagy rabszolga

Bibliát is persze úgy alakítottak hogy csak a férfiaknak legyen jó nőknek nem

Biblia amugy is csak egy hülye mese

Szexben sem fogom alarendelni magam egy férfinak sem csak azért mert nő vagyok

Nem azért szexelek férfival hogy kiszolgaljam az ő igényeit

Férfi is vegye ki a részét a hazimunkabol nem kis isten hogy körül kellene ugrálni

Van két erős keze (elvileg mert hat ő a nagy domináns férfi) akkor szedjen magának ételt ő is fozzon mosson takaritson ne csak a nő

2018. máj. 20. 10:59
 30/38 A kérdező kommentje:

Engem ne alazzon meg azzal egy férfi se hogy be akar hódítani maga alá akar rendelni

Számomra az megalázó.

Domjnalja le saját magát a Wc-én amikor sz@rik ott megteheti

De szex közben és az elet más területein felejtse el

Undorito ez a világ ahol a ferfiak akarnak uralkodni , rosszul vagyok tőle hogy ilyne világban kell élnem ahol átok ha nőnek születsz , utalok is nő lenni

Szulejmán meg egy hülye sz@r sorozat

Remelem egyszer már véget ér ez a hülye klasszikus férfi női szerepek mert ott csak mindig a férfi jár jól

Inkább akkor leszek örökre egyedülálló minthogy egy férfinak is alarendlejem vagy behodoljam sajat magam legyen az szex vagy bármi más

Nem azért születtem nőnek hogy egy “isten férfit “ szolgálják

Ugyan olyan embert mint én nem érdemel kiszolgálást csak azért mert log egy f@rok neki ott lent.

2018. máj. 20. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!