Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti lennétek egy nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lennétek egy nős férfi szeretői, ha a szexben megkapnátok amit szeretnétek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit várnátok el a férfitől, milyen feltételek mellett mennétek bele?

2018. máj. 24. 12:13
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

14: "Én lehet pénzért belemennék, ha szimpatikus és jó a szex."


Ha szimpatikus és jó a szex, akkor miért kapnál érte pénzt is?

2018. máj. 24. 13:55
 22/39 anonim ***** válasza:
Soha nem lennék nős férfi szeretője, nem szeretnék egy családot szét szakítani 1-2 jó orgazmusért.
2018. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tudom, hogy abban a kapcsolatban mi soha nem lehetnénk ketten. Hárman (vagy többen) túl sokan vagyunk.


A szüleim hűtlenség miatt mentek szét. Az utána lévő fájdalom, nekem megtanította, hogy ilyet ne tegyek mással. Így sem én nem csalok meg senkit, de olyan viszonyba sem vagyok hajlandó belemenni ahol harmadik fél sérülhet.


És az életstílusomban nincs "csak szex". Nincs kamatyolgatás, egyéjszakások, szórakozgatások. Valakit vagy szeretek és azzal szexelek is... egyéb megoldás nem érdekel akármekkora császár valaki az ágyban!

2018. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,osztom véleményed!
2018. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy nős férfi többet tud adni, mint egy egyedülálló, de tapasztalt férfi. Valószínűleg csak azért kellenék neki, mert ő már nem kell otthon az asszonynak. És miért nem kell? Mert rossz az ágyban. Nekem mindig ez jut erről az eszembe, tehát sosem kezdenék egy ilyen férfival.

Amíg megtehetem, hogy jóképű, kedves, fiatal fiúkkal szexeljek minek kellene nekem egy pocakos, megunt bácsi?


Egyébként pedig, elvből nem tennék ilyet egy nőtársammal sem, hiszen amíg a férj fiatal lányok után kuncsorog addig lefogadom, hogy a feleségnek sem könnyebb a helyzete szexuális kielégülés terén, mégsem szúrja hátba a férjet. Tisztelet a kivételnek!

2018. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
# 25: Téged sem a logikád miatt szeretnek a férfiak az is biztos.
2018. máj. 24. 14:40
 27/39 anonim ***** válasza:
86%

Ha otthon nem tudsz teljesíteni minből gondolod hogy nálam frenetikus lennél az ágyban?

Ha olyan mneő lennél a szexben akkor az asszony is kívánna és megtenne neked mindent.


Általában azok a férfiak akik félrelépnek otthon sem egy figyelmes adaadó szeretők, csak bizonygatják hogy milyen jók és önigazolást keresnek.

2018. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
# 27: Lövésed nincs hogy működik egy férfi, ez a hozzászólásaidból teljesen nyilvánvaló.
2018. máj. 24. 14:57
 29/39 anonim ***** válasza:
78%

A logikámmal nincs semmi probléma :) De ha egy kiöregedett, éhes apuci nem így gondolja, lehet érdemes elgondolkodnom rajta...

Tudod, vannak férfiak, akik x évnyi házasság után vágynak más nőre is, de nekik van annyi gerincük, hogy megmondják a feleségüknek, aztán lesz,ami lesz.

Te pedig, kedves kérdező, lapítasz a nejed előtt és fiatal lánykákról álmodozol. Aztán pedig, ha emiatt szánalmasnak tartanak férfiak és nők egyaránt, jogosan, akkor sérdődötten mindenkit lehülyézel, aki nem bátorít a gerinctelen párkeresésedben.

25ös voltam

2018. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Mi lehet a baj az asszonnyal?
2018. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!