Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti lennétek egy nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lennétek egy nős férfi szeretői, ha a szexben megkapnátok amit szeretnétek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit várnátok el a férfitől, milyen feltételek mellett mennétek bele?

2018. máj. 24. 12:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy az asszony is akarna jó szexet, a kedves férj ezt nem tudja megadni, ezért önigazolásból próbál hobbikefélni nála jóval vonzóbb nőkkel. Ez a "baj" az asszonnyal.
2018. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
55%
Még ruhában sem szívesem hordom más levetett göncét. Egy használt férjecske meg pláne nem férne bele.
2018. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
51%
"Miért állandóan a ffi?! Nőben nincs olyan aki csalja a párját?" Itt szerinted egy nő keres ri.bancot magának a felesége mellé? Nem mondtam hogy CSAK férfiak kefélnek félre. De jelenleg a kérdésről van szó, És igen, az arányok ilyenek. A "nem válok, de ri.bancot akarok" féle pasik -ugyanis nyilván erről van szó - meg gerinctelen férgek akik egy pillantást sem érdemelnek.
2018. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"Érdekes, hogy sok nő ebből a szex témából mekkora felhajtást, erkölcsi témát csinál. Mint valami tinik."

Talán mert másokat átbaszni egy semmitérő., gerinctelen féregért , eldobni a becsületet nagyon is erkölcsi téma? Nem érsz te annyit gerinctelenkém... Csak azoknak akiket megfizetsz, azok meg eleve ku.rvák... Ne itt keress prostit aki után a családod szemébe röhöghetsz meg hazudhatsz. És nem érti miért erkölcsi kérdés...

2018. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
76%
Neked is inkább otthon kéne rendet tenni, nem riban..cok után kajtatni.Vagy ahhoz már nem vagy elég bátor, meg ügyes?Ha nem megy, akkor meg szépen elválni, aztán farkalhatod az összes 20-as leánykát.Vagy ehhez sem vagy elég merész, mert félted az anyagiakat, a gyerekeket, meg lusta és kényelmes vagy új életet kezdeni?A feleséged helyében ba..sználak ki az ajtón, de úgy, hogy megismerd a repülés örömeit is.
2018. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
59%
Nekem volt ilyenem. 2,5 évig folyt köztünk a dolog, két éve vége de csak azért mert 200 km-re költöztem. Az elején nagyon rossz volt ezt tudnom, főleg mivel anno hazudott nekem és azt mondta nincs senkije. Aztán elmondta és hagytam is a p.. ba. De végül összegabalyodtunk és tényleg ő volt az etalon. Én nem vártam hogy engem vàlasszon mert tudtam, soha nem lehet semmi komolyabb köztünk, 17 év korkülönbségünk volt. De ugyanakkor az is nehéz volt hogy én pasit találjak mellette mert mindenkit hozzá hasonlítottam és senki se ütötte meg a mércét. Szerintem menj bele ha akarsz, de ha elkezdesz iránta valami komolyabbat érezni akkor azonnal hagyd a fenébe. Sose lesz a tiéd. De a szex isteni lehet és ugye mindig megvan benne az izgalom is :) Csak vigyázz mit írsz neki sms-ben mert engem már hívott vissza az asszony egy malac sms miatt :D
2018. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdésre a nők nagy része zsigerből nemmel válaszol. A valóság kicsit mást mutat. Amikor válófélben voltam, újra kisebb dúlást végeztem a szebbik nem körében, s mivel nem akartam lekötni magam, mindenkinek megmondtam, hogy nős vagyok, de hallgattam arról, hogy már külön élünk. Kétféle nővel volt akkoriban dolgom. Az egyik volt már szerető, és köszönte szépen, de bármilyen csábító is a személyem, ebben a büdös életben nem fogja még egyszer azt az utat járni. A másik nem volt még szerető, és bár a jóérzése (és minden porcikája) tiltakozott ellene, hajlandó volt megalkudni az ördöggel.
2018. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
54%
Magyarán akinek már volt tapasztalata, az elhajtott a fenébe, a hülyébbje meg hagyta magát.
2018. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Nem.

De sok-sok évvel ezelőtt azt vallottam férjezettként, csak is nős pasi lehet a szeretőm.


Ami nem volt...

2018. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!