Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálam sokkal idősebb nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam sokkal idősebb nővel fogok lefeküdni holnap; tanácsok?

Figyelt kérdés

Légyszi csak építő jellegű, segítőszándékú kommenteket írjatok, köszi!


Én 25 vagyok, a partner pedig 48, mire figyeljek? Első olyan együttlétem lesz ahol a nő sokkal idősebb. Mit szeretnek jobban? Milyen tanácsokat adnátok?



2018. máj. 24. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Küldd el utana hozzám is

22F

2018. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
ne sülj el hamar :D Ha meg igen, akkor tedd úgy mintha így akarnád, domináld. Kivéve ha érzed rajta, hogy ő akar lenni az irányító, akkor szólj neki, hogy el fogsz sülni, és tuti kezelésbe vesz :P de akkor készülj fel, h estére kiürülsz :D
2018. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

"Én 25 vagyok, a partner pedig 48, mire figyeljek?"


Hogy van-e lánya, leginkább arra. Ha szerencséd van, azt is meghúzhatod.

2018. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

lehet nevetségesen fog hangzani, de a védekezésre!

Egy ismerősöm pont így lett apuka.. jó bulinak tartotta, hogy milfet kezelhet, aki már elvileg túl volt a menopauzán, ezért ugye koton se kell... ma van a srácnak egy 4 éves kislánya meg egy 54 éves élettársa

2018. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Majd írd le mi volt.
2018. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
mennyit fizettél érte?
2018. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Én 19 évesen voltam 43 éves nővel, azóta már 20 vagyok...


Semmire nem kell fogyelni, tégy ugyanúgy mintha egy korodbelivel lennél.

Mondjuk a tiszteletre azért ügyelj, természetesen ezt nem úgy értem, hogy magázódj.

2018. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj rá, légy férfi. 38N
2018. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp figyelni fogok rá! Még nem szexeltem gumi nélkül, viszont nem szeretem, nem bírom a gumit. Azt mondta, arra vigyázzak, hogy ne menjek el benne. Nem szed fogamzásgátlót; gondolom ekkorra a menopauza elkezdődik; annak ellenére elvileg kisebb a lehetősége a teherbeesésnek.. Vélemény? Ha nem is végig de kicsit ki szeretném próbálni gumi nélkül, aztán ha rá birom venni, tabletta gondolom a legkényelmesebb, de akkor sem élveznél el benne.
2018. máj. 24. 18:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

48 evesen nem feltetlen kezdodik el a.menopauza ...

Vedekezes !!!

Odafigyeles

Mas nem kell

Ha a nonek kell valami akkor mondja majd

2018. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!