Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek a természetes szőrzetű péniszről?

Figyelt kérdés

Sosem borotváltam, és nem is vágtam rövidre. Viszont van barátnőm, aki még nem látott alsógatya nélkül.

Ti csodálkoznátok ha egy teljesen szőrös látvány lenne a barátod alsógatyája alatt?

Én nekem így tetszik és így szeretem.

Zavarni fogja a barátnőm?


2018. jún. 4. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Az csakis rajta múlik... engem pl nem zavar a szőr.
2018. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavar, ha van egy kicsi, elvégre férfias. De amikor már eltűnik a pénisz a dzsungelben, az undorító:)
2018. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Èn pl.csupaszra borotvàltam mindig.

Tudod,higènia meg minden.

Megjegyzèst is kaptam rà a csupaszsàg miatt.


Vègül csak rövidre vàgom a szőrt ès a herèket borotvàlom csak le.

Ìgy nem nèz ki kisfiúsnak.

2018. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ mekkora a farkad

Lehangoló lehet egy nőnek egy nagy szőrerdő amiben keresgélni kell a kukacot


Meg franciázás közben se kellemes a szőrszálakat köpködni

Szerintem a nagyját szedd le, hogy gondozott legyen.

2018. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Én is úgy csinálom régóta mint a 3-as

Herém teljesen szőrtelen, farkam szintén (tövéig), maga a fanszőrzet megvan de abból is szedek le. Szőr van, de nem erdő, és csupasz se vagyok. Sose szólták meg így. Meg a kettő közti ideális állapot.

2018. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy rövidebbre vágom, mert az igaz, hogy "eltűnik" benne.

De én nekem a punci is szőrösen tetszik jobban, nem tudom, hogy mi ennek az oka.

2018. jún. 4. 15:52
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen szőrös punci se szép, főleg amikor nyalja az ember. Kisebb szőr ott se zavar
2018. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyd úgy, ahogy neked tetszik. A barátnőddel meg nyugodtan fel lehet hozni ezt a témát, és tesztelni. Lehet, hogy ő is a full szőrösre gerjed. Lehet, hogy neki is természetes a nunija. Lehet, hogy boldog lesz, ha megtudja, hogy te a természetes szőrösre gerjedsz.


Én csupáltam vagy két évtizedig. Fullkopasztól ilyen-olyan fazonig volt minden. Most évek óta tök dzsungeles vagyok (talán egyetemista korom óta először), és halál jól érzem magam a bőrömben, pedig én aztán szőrös vagyok. Mindenhol. De szerintem nekem jól áll, hiszen combom, fenekem is nagyon szőrös. De férfiasnak tartom a burjánzó fanszőröm. Egyébként, ami a világtrendet illeti, the bush is back. Nőkön is.


43F

2018. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én imádom hogy a páromnak természetes. Ettől olyan férfias.
2018. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amúgy valóban sok múlik a kérdés megítélésében, h mekkora a szerszám. De a csajod majd elmondja, hogy szeretné a farkad, aztán meglesz a kompromisszumos megoldás.


Az viszont téveszme, hogy a kopaszság a higiéniát szolgálja. Pont fordítva. Milliószor leírták már a dokik.

2018. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!