Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok miért van az hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért van az hogy ha lefekszem egy csajjal az többet akar tőlem mint szex kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 26 éves vagyok de ez mindig is így volt alkalmiaknál.Lehet hogy azért van mert szeretkezni szoktam velük nem csak simán szexelni?Barátnőként kezelem őket az ágyban mint ha ismerném őket nem is tudom hány éve szex után általában mindig van összebújás,simizés,csók,beszélgetés,közös kajázás meg mikor mi te hát nem tudom le csak szexel a dolgot.Ezek miatt lehet?

2018. jún. 12. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázod elötte, hogy csak szexkapcsolat?
2018. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal a túl közvetlen viselkedést értelmezik többnek, mint ami

Bár én nő vagyok, de nálam a szexkapcsolat kimerül a szexben

Nincs ez meg az, nincs közös program, nincs semmi

Hogy egy nagysikerű magyar filmcímmel éljek:

Csak szex és más semmi...

2018. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
98%
Igen, mert azt érezhetik ezekböl a jelekböl, hogy többet érnek a számodra, egy alkalmi kapcsolatnál. És hidd el, szive legeslegmélyén a nők óriási többsége, még a nagyon sérültek is, egy kiegyensúlyozott, biztonságos, hosszútávú kapcsolatra vágyik.
2018. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
# 1 nem mert nem is tudnák egy nőhöz oda állni ezzel hogy figyelj én csak ezt akarom többet nem.
2018. jún. 12. 12:51
 5/13 A kérdező kommentje:
# 3 mert valóban többet is érnek számomra szex kapcsolatnál de magyarországon élünk és nem is tarthat egy férfi több nőt egynél főleg párkapcsolatban.Pedig úgy érzem mindet tudnám szeretni sőt gyakran essem szerelembe is de tovább kell lépnem mert van az életemben egy nő akit szeretek.
2018. jún. 12. 12:58
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Egy "férfi", aki azt mondja "szeretem a nőket", az valójában nem a nőket szereti, hanem magát. Ha szeretné a nőket, akkor nem bántaná öket azzal, hogy megdugja, az egyetlenként bánik vele, majd faképnél hagyja egy másik nő miatt.


Ha szexkapcsolatra vágysz, hajrá. De illik az elején tisztázni, hányadán állsz. De így azok a nők akik áldozatodul estek, valószinűleg azért feküdtek le veled, mert lehazudtad nekik a csillagokat az égröl. Mert barátnőként kezelted őket. Azt hitték, többek számodra egy trófeánál - mindezt jogosan, ha úgy viselkedtél velük.


Az a gond, hogy figyelmen kívül hagyod, hogy emberek érzéseivel játszol, és hogy a buta játékoddal milyen sérüléseket tudsz okozni pár embernek.


Nem mondom, hogy menj papnak, de gondold meg, mit csinálsz. 26 éves vagy, már meglehetne a magadhoz való eszed. Felelősséget kell vállalnunk tetteinkért, szavainkért. Ha valakivel nem akarsz kapcsolatot, akkor ne kezeld a barátnődként. Hogy olvashatná a nem verbális kommujnikációdat, ha teljesen ellentmond annak, amit szeretnél? Ez egy rossz játék amit te játszol, az érzelmekkel nem szabad játszadozni. Ezért javaslom, hogy kétszer is gondold át, kihez hogy viszonyulsz. Mert a tetteidnek következményei vannak, embereket sérthetsz meg, nagyon. Érdemes megszabni egy határt, hogy addig és nem tovább, kivéve, ha tényleg biztos vagy benne, hogy többet akarsz (ha csak szexkapcsolatra pályázol, tisztázni kell az elején. Úgy tisztességes).


Nincs nálunk poligámia, nem lehet 5 barátnőd, nem válthatod meg az egész világot, és sajnos nem tehetsz boldoggá minden nőt. Egyre kéne koncentrálni, és azt rendesen.


Amíg ezt a játékot ilyen módon fogod folytatni, addig én és sok más egy gerinctelen, szemét alaknak fogunk tartani... és nem ok nélkül.

2018. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

szóval úgy viselkedsz, mintha együtt lennétek és pár hónap után "Wow, wow, wow, álljunk csak le, te nem vagy a barátnőm, mi csak szexelünk és a közös kajázás nem volt randi!!!"


hát nem is tudom miért gondolnák ezt a lányok

2018. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
A 6-osnak teljesen igaza van! Abszolút nem fair, amit csinálsz. Ha nem mondod el nekik, hogy nem akarsz tőlük a szexen kívül semmit, barátnőként kezeled őket, akkor miért csodálkozol, hogy többet látnak bele? Szerintem sem kéne mások érzelmeivel játszadozni. Ha csak szexelgetni akarsz, de nem vágysz komoly kapcsolatra, nem akarsz elköteleződni, illenne nyílt lapokkal játszani, mielőtt megfekteted őket. Vagy a cél nálad szentesíti az eszközt?
2018. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem egyértelmű, hogy ezek egy nap eseményei-e, vagy hónapok, ahogy előttem írták. Mert ha egy buliban találkozol valakivel, kajáltok, szexeltek, az oké, de ha ez egy ideig zajlik, aztán hirtelen lelépsz, akkor az a te hibád, mivel az már tényleg olyan, mint egy párkapcsolat. Ha csak alkalmi (tehát pár aktus), akkor azért akarnak többet, mert kialakul a szexuális kötődés nevű dolog, és azt hiszik, szerelmesek beléd. Ezért nem jó lefeküdni valakivel, csak ha biztos vagy az érzéseidben. Persze, ha csak érzések nélkül csinálod, akkor csináld, csak így sosem fogod tudni, mit akarsz.
2018. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%
Sok hülyeséget olvastamm már ez amiket itt össze hordanak.aaaaa Ez azért van mert nem úgy bánsz velük mint sok fiú.
2018. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!