Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok miért van az hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért van az hogy ha lefekszem egy csajjal az többet akar tőlem mint szex kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 26 éves vagyok de ez mindig is így volt alkalmiaknál.Lehet hogy azért van mert szeretkezni szoktam velük nem csak simán szexelni?Barátnőként kezelem őket az ágyban mint ha ismerném őket nem is tudom hány éve szex után általában mindig van összebújás,simizés,csók,beszélgetés,közös kajázás meg mikor mi te hát nem tudom le csak szexel a dolgot.Ezek miatt lehet?

2018. jún. 12. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"#5 A kérdező kommentje:


# 3 mert valóban többet is érnek számomra szex kapcsolatnál de magyarországon élünk és nem is tarthat egy férfi több nőt egynél főleg párkapcsolatban.Pedig úgy érzem mindet tudnám szeretni sőt gyakran essem szerelembe is de tovább kell lépnem mert van az életemben egy nő akit szeretek."


Szóval van az életedben egy nő akit szeretsz, de az mellett még van alkalmi kapcsolatod is.

Ha szereted akkor miért nem vagy vele, miért keresed az alkalmi kapcsolatokat a szeretett nő mellett?


"Csajok miért van az hogy ha lefekszem egy csajjal az többet akar tőlem mint szex kapcsolatot?"

Azt sugallod neki, hogy ő több mint egy egyszeri kapcsolat. Tehát ne csodálkozz.

2018. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát hánynom kell ettől. Igen, személyes tapasztalat, velem is eljátszották. Habár én tudtam a nő(k)ről, mert nagyon sok mindent elmesélt magáról. Rendes voltam hozzá, nem akartam beleszeretni, csak vonzódtunk egymáshoz, ő mégis kijátszotta ezt a kártyát nagyon unfair módon. Miért nem lehet őszintének lenni? Mire jó becsapni magad meg másokat is? Nagyon gerinctelen, gyáva személyiség, aki nem képes szembenézni magával, hogy kimondja konkrétan, mit is akar és inkább hagyja illúziókba ringatni magát és az egész környezetét. Ebből nem nyersz semmit, előbb-utóbb visszaüt a sok hazugság és addig is csak egyre lejjebb süllyedsz emberileg.
2018. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
44%
Hát Don Juan is egy olyan karakter volt ma nyelven szólva, hogy csak alkalmi kapcsolatai voltak, aztán amikor 1ütt volt a lányokkal akkor mindent megadott nekik, gondolom a tenyerén hordozta őket, majd dolga végeztével tovább állt, és pont e miatt a viselkedés miatt sírt az összes nő utánna. Sztem ha kevésbé vagy kedves, és nem úgy viselkedsz velük mint ha barinőid lennének akkor ők sem vonódnak bele úgy érzelmileg. Szerintem,
2018. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!