Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Van még akinek nem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van még akinek nem jön be a zuhannyal való izgatás? Mit ronthattam el? N

Figyelt kérdés

Nőknek a válaszait, tanácsait várom! Van barátom, és nem válaszolok privikre!


Sokszor olvastam itt, hogy ajánlják zuhannyal a csiklóizgatást. Tegnap este kipróbáltam, viszont nekem nagyon nem jött be.

Normál erősségűre állítottam a vízsugarat, az elején egész kellemes érzés volt. Viszont a csiklóm sokkal jobban megduzzadt,mintha ujjal izgatnám magam, és nagyon nehezen élveztem el. Mire végre sikerült, akkor a hasam elkezdett fájni, és még most is érzem, hogy valami nem stimmel.

Tud valaki segíteni,hogy mit ronthattam el? Vagy nem mindenkinek való ez a dolog?


Köszönöm a hasznos válaszokat előre is!



2018. jún. 13. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be soha, ezért nem is erőltettem. Plusz felesleges vízpazarlás, sok lesz a számla. :D Én simán fotelben ülve csinálom, ha meg víz, akkor kádba hanyatt dőlve, szintén csak kézzel.
2018. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
keress olyan pózt, ami kényelmes, és tudod, hogy gyorsabban elmész közben. van akinek a kád szélére való kiülés jön be, esetleg a guggolás. én vízsugárral gyorsan elélvezek, ha guggolok és közben izgatom a fenekem. kísérletezz, ha pedig nem jön be, ne erőltesd, vegyél hitachi magic wand-et, az valami eszméletlen jó cucc, csak ajánlani tudom. :)
2018. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Rosszul csináltad én 2perc alatt kb 4-5x elmegyek
2019. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!