Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám végre megértetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre megértetni a párommal, hogy szükségem van az előjátékra nekem is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több, mint 2 éve élünk együtt a párommal és az elmùlt egy évben nagyon sok konfliktusunk volt a szex miatt. Én minden alkalommal orálisan kényeztetem őt, felvezetem a szexet de ő nem csinálja nekem. Semmilyen formában..Nagyon sokszor próbáltam már vele beszélni erről és mindig összeveszés a vége mert nem hajnaldó megérteni hogy nekem ez fontos. Azon a véleményem van, hogy egy nőnek ez nem jár minden alkalommal.. és amikor csinalja akkor is én érzem kellemetlenül magam mert annyira latszik hogy nem akarja. Beszéltem mar vele errol, volt hogy en sem csinaltam neki sokaig de semmi nem használ. Egyéb ötlet?

Ferfiak valaszat is szivesen varom hogy szerintuk mi lehet az oka ennek?Koszonom!

Egyebkent fiatalok vagyunk, én 21 ő 27 éves.


2018. jún. 16. 22:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Nincs szükséged előjátékra.Ha lenne nem lennél egy ilyennel.
2018. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az "egy nőnek ez nem jár mindig" dumát mivel tudja neked megmagyarázni? Miért, egy férfinak igen? Csak úgy, alanyi jogon? Még véletlenül sem arról van szó, hogy egy kapcsolatban a felek valamilyen módon tenni akarnak azért, hogy jó legyen a másiknak, igaz...?
2018. jún. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Izgasd fel magad, s csináld neki előjáték nélkül 😊


Egyébként egy ilyen önző alaktól menekülj. Nem a párja, hanem a lyuk vagy neki.


41/F

2018. jún. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszéltél már vele erről és semmi nem változik akkor nincs más megoldás mint lecserélni az ürgét egy normális pasira! Vagy így akarod leélni az életed?

De azért az is elgondolkoztató, hogy ez most, két év után jutott az eszedbe?

2018. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése érdekében, nem volt mindig ilyen az elmúlt 1 évben változott ez meg, nem most jutott eszbe a dolog.. Eddig probaltam turelmes lenni meg beszelni vele mert egy hosszu kapcsolatot nem akarok csak ugy felrugni, de lehet igazatok van..
2018. jún. 17. 09:45
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd fel. Ha vele maradsz, gondolom rád marad minden házimunka, aztán a gyereknevelés stb. Mert a "nőknek ez jár"... :)
2018. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen suttyo paraszttal egynel tobbszor lefekszel, akkor csak magadban keresd a hibat, te valasztottad. El nem akarom hinni nokent, hogy ilyen nyomorekokkal valaki tenyleg onkent lefekszik.
2018. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy off, de ilyen kérdéseknél mindig tág szemekkel nézek, amikor mások szemrehányást tesznek (gondolok itt az utolsóra is). Elmagyarázná valaki a megszégyenítés pszichológiáját? Mert nem értem azt a részét, amikor ebből majd tanul a hibáztatott fél. :)
2018. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolaton belüli bántalmazás egyik alap esete, amit leírtál. Az érzelmi zsarolás és a másik lekicsinyítése, az igényeinek korlátozása.


Beszélj erről olyan emberrel, aki közvetlenül tud támogatni. Szükséged lesz támogatókra.

2018. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szomorú látni, hogy mennyien hibáztatják azt, akinek gondja van. #magyar
2018. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!