Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a helyzetben ez részemrő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ez részemről önzőség?

Figyelt kérdés
Ha valamikor nincs kedvem a páromat szájjal kényeztetni. (Pl szimplán nincs kedvem hozzá vagy pedig menstruálok vagy most jelenleg elkaptam valami fertőzést) de amikor meg alkalmas a szex akkor szerinte elvárom hogy engem is ujjazzon meg (azért mert másképp nem megy be) (szájjal nem kényeztet mert hónapok óta van valami bajom ott lent) tehát szex esetén nem hinném hogy önzőség lenne ha kielégítene...
2018. jún. 28. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne önzőség? Nem rabszolga vagy, hogy mindig azonnal készen állj egy cummantásra. Ha a szexben nem lennél odaadó partner, az más lenne, de így szerintem nincs gond. Nem lehet mindig hangulatban az ember. Amúgy miért kérdezed? A párod szóvá tette, hogy miért nem elégíted ki, amikor épp meg van, vagy rosszkedved van, vagy bármikor máskor, ha ő épp megkívánja?

n35

2018. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A szakítás szélén állunk és felhozta hogy önző vagyok e téren
2018. jún. 28. 12:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kötelező dolog a szexben,csak azt csináld amihez kedved is van.Túl van ragozva az orális szex,nem azon múlik egy kiadós szeretkezés vagy egy kapcsolat.
2018. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél önző?

Mi vagy te? Szopóautomata?

2018. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok és kész. Már csak a sérelmeiteket vágjátok egymás fejéhez, ne foglalkozz vele mit mondd. Csak azért mondja, hogy bántson.
2018. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Írod hogy hónapok ota van problémád oda lent

Ha kezeled magad párodat is kel mert csak vissza fertőz

Vagy ha nem ezvan a háttérben valószínűleg más vizeken is evez a pasid

Egyáltalán nem önzőség

A szex nem kötellesség

De mi fontos senki nem várhat el semmit a párjátol még te se

24N

2018. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

" (szájjal nem kényeztet mert hónapok óta van valami bajom ott lent)"

Az egész kérdésnek az egyetlen valóban komoly mozzanata!

Menj el már orvoshoz végre, hónapok óta vakarózol? Hónapok óta büdi vagy, mert valószínű hogy gombás vagy? Hát persze hogy a szerencsétlennek nincs gusztusa kinyalni!

2018. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is és a párom is kezelve van, voltam már néhányszor orvosnál, mindig felírt valamit egy ideig jó volt, aztán megint előjött
2018. jún. 28. 12:41
 9/17 A kérdező kommentje:
Kinyalásról semmi szó nincs, mondtam neki hogy ne csinálja
2018. jún. 28. 12:41
 10/17 anonim ***** válasza:
kapsz egy Canestent, három hétig kenegetitek egymást "ott lent" aztán mehet az orál ezerrel!
2018. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!