Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Ha nem elégítitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ha nem elégítitek ki a párotokat, akkor mégis milyen jogon akadtok ki, ha máshol keresi azt, amit ti nem adtok meg?

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértés lenne, nem rögtön a megcsalás a megoldás. Alapjában egy nagyon megértő, türelmes férfiről lenne szó. De ha a férfi többször jelzi, hogy neki több szexre van szüksége, és ti mindig ígérgettek, hogy több lesz, közben meg nem történik változás, csupán a lustaságotok miatt. Ezek után csak a férfi a hibás, ha félremegy? Ezt persze nem érezteti otthon, minden megy tovább, mindent megad nektek, csak úgy, hogy ő is megkapja, amit akar. Nem inkább a ti hibátol ez?
2018. júl. 1. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is megtudom játszani hogy remeg az egész testem. Attól függ a pasi mennyire van tisztában a dolgokkal.

Volt akinél elég volt csak sikongatnom, volt aki annyira nagyképű volt és szexistennek tartotta magát (de belátni nem volt képes hogy xar) hogy még a hüvelyemet is összerántottam hogy elhigyje...Tudom nem szép dolog, de az se mikor ilyen paraszttal kerül össze az ember...

2018. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem kívánja a párom olyan gyakran mint én, de tudom hogy mi az oka, sokszor fáradt munka után, amit meg is értek, nincs ezzel baj szerintem, nekem is van amikor nincs kedvem.

25F


(azért azt tegyük hozzá, hogy amelyik csaj megjátsza, az meg is érdemli a sorsát, ha szólna hogy nekem ez meg az jó légyszi ezt csináld, akkor az esetek nagy részében szerintem meg is lenne a valódi orgazmusuk, nehogy már a pasi legyen elszállva azért mert te kamu remegést meg összehúzódást produkálsz és nem veszi észre, istenem... :D )

2018. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem, hogy minek megjátszani állandóan az orgazmust? Nem lenne jobb kommunikálni közben, hogy neked mi a jó, és akkor nem kellene megjátszani? Igazából így meg is érdemled, hogy nincs orgazmusod. És ezt nőként írom. Minden nő más, így minden pasi is, lehet, hogy kicsit együgyű volt a partnered, és azt gondolta, hogy neked is tuti az a jó, mint a másiknak volt, de közben nem. Ezért kell kommunikálni, na meg nem hetente mással dugni. Én soha nem játszottam el ilyet, és nem is fogok.

A kérdezőnek pedig: komminikáljatok, nornálisan, kedvesen, hátha megérti, vagy el tudja mondani, hogy mi baja van, miért nem akar annyiszor szexelni. A megcsalás nem megoldás, akkor már tényleg inkább szakíts.

2018. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért a főkérdésed elég provokatívra sikeredett. Kiakadok, ha őszintétlen velem, mert egy kapcsolathoz elengedhetetlen a bizalom és a nyílt kommunikáció. Mindketten felesküszünk erre kimondatlanul, amikor egymás párjává válunk. Ez a "nem adja meg, amit akarok" pedig egy rettentően szánalmas duma. Pont az mérgezi meg a szexet (és magát a kapcsolatot is), ha a nő úgy érzi, hogy valójában nem rendelkezhet szabadon a saját teste felett, hanem szolgálni köteles vele, máskülönben meg lesz csalva vagy el lesz hagyva.
2018. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül, ha egy kapcsolat elején nem tudja a két fél letisztázni az alapokat, akkor az nem fog működni. Ha egy idő után romlik el valami, és egyik-másik fél nem akar vagy képtelen rajta változtatni, azt akkor becsületesen le lehet zárni. Minden más gyengeség és kifogás.
2018. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki azt írta, párszor már megjátszotta az orgazmust.


Ezek régebbi esetek, amikor én is éretlen voltak a kommunikációhoz, és a pasi is túl gyökér volt ahhoz hogy beszélni lehessen vele. Aki minden szaron besértődik, az ezen is be fog. Túl nagy az önérzete.


Nem véletlenül értek véget ezek a kapcsolatok. Ma már egy érett férfival vagyok, akivel lehet beszélgetni, és én is megtanultam hogy meg KELL beszélni.


Csak elmondtam a tapasztalatomat a kérdezőnek, hogy igenis meg szokták játszani a nők. Abba ne menjünk bele hogy milyen nők játsszák meg. Aki nem szokta, az nem tudja elképzelni az ilyen nők lelkivilágát. Nem akarják megbántani a másikat, nem akarnak veszekedni. Ezt nem értheti akinek ezzel sohasem volt problémája és normális pasija volt.

2018. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!