Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megtennétek ha ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek ha ilyen helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefeküdni az exem legjobb barátjával. Már egy éve az exem, mai napig beszélünk de semmi érzelem. Nagyon vonzódok a legjobb haverjához, azt mondta hogy szíve szerint megdugna és az az egy dolog tartja vissza hogy kiskora óta legjobb barátok az exemmel és hogy ez nem lenne szép dolog. Ti is ugyanígy gondolkodtok? Vagy ti megtennétek?
2018. júl. 2. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
hát,ha az exed utálod akkor tedd meg,ha nem akarsz neki fájdalmat okozni akkor ne tedd meg,amúgy titokba is lehet ezt tartani...
2018. júl. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem mindegy?
2018. júl. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ted meg......!

Őmár az exed nemszólhatbele h kivel kavarsz

Ha pedig még haragszik ezért mond élnek hogy ez dem direkt voltt hanem csak pont ő az aki bejön neked

Lehetne az más is

2018. júl. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez necces, én megtettem egyszer, vagyis én voltam most annak a srácnak a szerepében akire te rá vagy moccanva, de nem lett jó vége. Nyilván alakulhatott volna másképp is, mert lehet ezt inteligensen kezelni, és a vonzalmakért nem ér senkit sem hibáztatni. Mindenesetre fény derúl ilyenkor az igazi barátságra, nem kell feltétlenül botrányt xsinálni ebből, pláne ha te semleges vagy az exednek ilyen szempontból. Még össze is hozhatják őket a sztorizások és mindenki happy. Ezt amugy nekik egymásközött kéne leharcolni ha egyálltalán le kell. Én drukkolok👍🤞
2018. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tenném meg. Vagy megkérdezném, az exem, hogy mi a véleménye róla.
2018. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megtettem, ugyanígy vtam ahogy te. Azóta se derült ki(kb 3 eve) és ugyanolyan jó barátok. Vannak dolgok amiket jobb elhallgatni, mert ugy mindenkinek csak jó :) 23 L
2018. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!