Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan buktam ki a barátomta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan buktam ki a barátomta és emiatt szakítsak vele?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt. Én 23 ő pedig 24 éves. Felhozta témának a hármas szexet de csak beszéltünk róla és anny. Ma azzal fogadott, hogy videkilany oldalon talalt egy transzit. Nagy szilikon cici vékony magas nőies arc csak éppen farka van. Na és ami kibuktam azaz, hogy a barátom vele akar hármast úgy h ez a szilikonos pasi vagy csaj nem tudom mi engem dug a barátom meg dugja őt...
2018. júl. 4. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi a fax. Ez k*rv* undorító. Úgy vágnám ki a srácot mint macskát sz*rn*.
2018. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Megerdemlitek egymast.nagyon jo part valasztottal magadnak.legkozelebb legy korultekintobb.eldobtal az eletedbol 4 evet..
2018. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Ezt neked kell tudnod, hogy mi az ami belefér, mi az ami nem. Ha a barátod elfogadja, hogy ez neked nagyon nem oké, akkor nem feltétlen kell szakítanod. Feltéve ha egy ilyen ötlet után még vele akarsz lenni...
2018. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
ez elég otromba :D de látom a srác logikáját, neki a női részek kellenek, csöcs meg arc, neked meg gondolta, hogy egy másik farkat :D
2018. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Korcsosul a világ mondom én.
2018. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Ha 10 évvel idősebb lenne a barátod, mondanám hogy add meg a számát. Én voltam már így transzszexuálissal és szuper volt. Nőnek néz ki de farka van. Qrva jó. Nem illetek össze szexuálisan, ennyire egyszerű. Jól tetted, hogy időben elengedted. Ami nem megy nem kell erőltetni.


25N

2018. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Hát ha találta volna egy nem fizetős, átlag ember CSAJT, aki lánynak született, és erre buktál volna ki, akkor most lehülyéztelek volna, és azt mondtam volna, hogy inkább segíts magadon kötéllel...


De ezt elolvasva, a kötelet inkább a kedves barátodnak ajánlom! Mert ez nem tiszta :D


Engem csaj felcsatohlatóssal dughatna, mert CSAJ és mert nő csinálja és mert tudom, hogy játék...

de pasi ? Hozzám se érjen soha :D


Szerintem most szakíts vele, míg nem késő...

21/ffi

2018. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Ugyse fogsz vele szakitani,szval rakasd meg magad hatultol es ennyi.aki ilyet kerdez hogy szakitsak e vele az mar nemfog!!!!szval hajra hahahahaha
2018. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sírok 😂😂😂😂😂😂😂
2018. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hánytam egyet...bszki ez kemény.

Jogosan buktál ki.

2018. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!