Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem tartom normálisnak a korombeli csajok viselkedését? 21/L

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm van, akik habzsolják a férfiakat, mindenkivel megdu gatják magukat, és ezt még büszkén mesélik is. Szerintetek ez manapság a normális? Nekem van barátom és éjjel nappal szexelünk szinte, de csak vele tudnám elképzelni azért mert szeretem. Előtte egy évig szingli voltam, és csak egyetlen egy fiúval feküdtem le, vele is csak jópár találkozás beszélgetés után. Nektek mi a véleményetek erről?
2018. júl. 6. 02:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Eggyel sokszor vagy sokkal egyszer ez itt a kérdés.

Szerintem az utóbbi izgalmasabb.

2018. júl. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusabb a te hozzáállásod a dologhoz. Ugyanakkor addig kell kiélniük magukat amíg fiatalok. Előbb-utóbb majd ők is megfognak állapodni.
2018. júl. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy rohanó (rothadó) világban nehéz megmondani mi számít normálisnak. Mindig az, ami társadalmilag gyakoribb és elfogadottá vált egy adott generációban. Én kétség kívül ezt tartom normálisnak, ahogyan te élsz. De jegyezd meg, mindig arra fognak nem normálisként tekinteni, aki eltér az átlagtól, ezt jobb ha elfogadod, és nem ez alapján értékeled magad, hanem csakis magadnak felelj meg, és a barátodnak ha már van.
2018. júl. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sincs gond. Mindenki maga dont, itelkezni meg minek?
2018. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Te hozzá állásod a jó.
2018. júl. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Belül mindenki érzi, hogy ez a normális hozzáállás. Csak ha valaki nagyon gyarló, akkor kényelmesebb neki rámondani, hogy nem. Mert azzal pillanatnyilag úgy érzi felmentette magát. Aki meg nem érzi, az menthetetlen
2018. júl. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Nincs vaj veled

A Mai 10en évesek meg 20-1-2 évesek szégyen amit művelnek

Helyettük ásom el magam

Nem vagyok sokkal idősebb De nekem az ilyen viselkedés soha nem jutott eszembe

Anyámèk Nőt neveltek Embert Neveltek Nem pedig valami Olcsó kis Szajhát egy értéktelen senkit aki mindeen falloszba beleül úgy hogy erre még büszke legyen



24N

2018. júl. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Azért tegyük hozzá utolsó, hogy a te korosztályod viselkedése és hozzáállása dolgokhoz is általánosságban, hát... hagy némi kívánnivalót maga után!
2018. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ítélkezni. Én kiéltem magam, mert jódarabig nem volt olyan férfi, akibe beele tudtam szeretni. Szexre pedig volt igényem, egy percig se bánom. Most már férjnél vagyok, én se tudnám elképzelni mással. Fiatalon volt egy csomó kalandom, legalább nem fogok már erre vágyni. Persze az szerintem is hülye, aki ezt az ismerőseinek ecseteli.

23N

2018. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Szívesen megismerkednek a barátnőiddel.

A te hozzáállásod a jó. De nekem a barátnőid jobban bejönnek

36f

2018. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!