Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem tartom normálisnak a korombeli csajok viselkedését? 21/L

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm van, akik habzsolják a férfiakat, mindenkivel megdu gatják magukat, és ezt még büszkén mesélik is. Szerintetek ez manapság a normális? Nekem van barátom és éjjel nappal szexelünk szinte, de csak vele tudnám elképzelni azért mert szeretem. Előtte egy évig szingli voltam, és csak egyetlen egy fiúval feküdtem le, vele is csak jópár találkozás beszélgetés után. Nektek mi a véleményetek erről?
2018. júl. 6. 02:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23 éves nő írja, hogy még fiatalon :D
2018. júl. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Clairvoyant ***** válasza:
Mindkettőnek megvan a létjogosultsága. Ha nem szeretik az adott pasit, attól még nőként is vannak igényeik :) Nyilván te ha szereted a párodat, ne menj félre. Ők sem fognak jó eséllyel, ha tartósan találnak valakit.
2018. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!