Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy 49 éves férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Williamspear kérdése:

Lányok! Egy 49 éves férfi melyik korosztálynak fér még bele? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom, hogy nem vagyok pedofil, így kérném, hogy 18 év alatti lány bejegyzést se tegyen! Ha tesz, megy a Mamának az üzi! :D


Sokkal inkább az érdekel, hogy a fiatalabb korosztályoknál (18-24, 25-30, 31-35) mennyire számít a férfi szexuális tapasztalata, a női test ismerete, az orgazmus mélyebb átélésének esélye, a gyöngédség, a szituáció teremtés rutinja. Azaz kor kontra tapasztalatlanság! :)


Egy örömökben és orgazmusokban teljesebb szexuális együttlét(ek)ért mekkora korkülönbséget "vállal be" egy fiatalabb lány egy idősebb férfi esetében? :)


Sok kérdésben látom itt vissza, hogy a fiatalabb férfiak nem tudnak kellő örömet okozni női kortársaiknak. :(

Okok: korai ejakuláció a nő orgazmusa előtt (orgazmus rendszeres elmaradása), szexuális technika hiánya (tapasztalatlanság), orális örömadás tapasztalatának hiánya (tapasztalatlanság), G-, P-, T-, A-pontok ismeretének hiánya (ismerethiány), női erogén zónák ismeretének hiánya (ismerethiány), odafigyelés és/vagy gyöngédség hiánya (érzelmi tapasztalatlanság)...


Uraim (fiatalabb fiúk)! Kérem nem megsértődni! :D Nem azt állítom, hogy mind ilyenek vagytok (ezen hiányosságokkal), de sajnos az a tapasztalat, hogy valóban sok a "panasz" a fiatal lányok részéről és úgy érzem teljesen jogos! Az "általános" vagy a "nagy átlag" fogalom nem érvényes mindenkire egyformán!!! :)



2018. júl. 6. 12:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#2: Figyelmedbe ajánlanám, egyrészt nem azt írtam, hogy "velem" vagy "én" a leírás szövegében :D Azaz nem személyesítettem magam. Másrészt érdekes a társadalmi hozzáállás, amikor ezzel a kérdéssel felkavarom a port! De fordított helyzetben fiatal férfi, idősebb nő kapcsolati rendszerben nem fodrozódik ennyire a víz! :D Viszont véleményed mellett nyugodtan vállalhatnád nemedet és korodat...


#4: Kedves Négyes! Nem célcsoportom egyik sem! A kérdésem elméleti jellegű volt. :) Nem is személyesítettem magamat a szövegben. :) Viszont teljesen érthető álláspontod. :) Ment is a lájk! :) Teljesen egyetértek abban, hogy egy kapcsolatban kevés a jó szex, s sok tényezőnek kell passzolnia. :) A kérdés a szexuális tapasztaltság előnyeit feszegeti. Köszönöm, hogy feltüntetted a korodat. :)


#5: A tapasztalatot és a másik megismerése nem azonos. A tapasztalat előny, de nem hanyagolható el a másik megismerése (akár nő, akár férfi). Gondolom ezzel rám utalsz: "egy 49 éves férfinél először elgondolkodnék miért van egyedül..". Jelentem nem vagyok egyedül! :D S nem magamra vonatkoztattam a kérdést. :D Köszönöm, hogy jelölted korodat (#7), s ment a lájk! :)


#8: "amúgy a mai 50es pasik már elég lerobbantak" - s ezt nem is vitatom... :( Elég szomorú, hogy ennyire elhanyagolják mind a küllemi, mind a szellemi állapotukat! Mondjuk itt lazán belemehetnénk azoknak a kérdéseknek a feszegetésébe is, hogy a 30-as, 40-es férfi korosztályból miért küzdenek olyan sokan potenciális problémával. Ez alól az 50-es, 60-as korosztály sem kivétel... Életkort és nemet köszöntem volna....


#9: Messze nem nézem le a fiatalabbakat! :) Jelenleg is 12 nálam sokkal fiatalabb (21 és 37 közötti lány és fiú) munkatársam van, akivel a napi szinten túl barátságban is állok. :) A korom pedig nem erény, hanem tény! :D S valóban - egyetértek Veled - sok problémás párkapcsolat vagy eseti kapcsolat van a 40-es, 50-es korosztályban... :( Ebben a korosztályban nagy a szórás, s nem igaz általánosan, hogy e korcsoportú hölgyeknek kifejezetten intenzív szexre van igénye... De az igaz, hogy akinek van és nincs jó társa, az a hölgy kénytelen fiatalabb korosztályból pótolni a hiányosságokat. (Nem vettem magamra! :D )

Nem a szexuális tapasztalatomat kívánom itt fitogtatni, s nem is kívánom magamat e téren piedesztálra emelni. :D (Nincs rá szükségem... :) )

Egyébként sem jó mérce, ha valaki a szexuális tapasztalatot összekeveri a mennyiséggel! S mivel ember más és más (értendő ez nőre és férfira egyaránt), így botor élképzelés lenne az, hogy mindenki mindenkivel összeillik...

Azt sejtem, hogy férfi vagy (ezt nem írtad be), s ha adhatok egy tanácsot, akkor azt javasolnám, hogy próbálj felülkerekedni a problémás élethelyzeteken, a rossz lelki állapotokon, mert ezek később annyira begyűrűzhetnek az életedbe, hogy a végén oda jutsz, mint azok a 50-es férfiak, akik nem tudják a partnerüknek a teljes örömet, kielégültséget megadni!

Kérdésem elvi síkú volt! :D Boldog párkapcsolatban élek! :) Ha ilyen jellegű gondolatok járnának a fejemben, akkor ITT pont NEM keresnék testi kapcsolatot! S nem kívánok lepedőakrobata sem lenni! :D :D :D

Ment a lájk! :)

2018. júl. 6. 15:15
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

26 vagyok.

Engem a hideg kirázz az idősektől! Inkább egy fiatal tapasztalatlan bika (18+) mint egy apám korabeli. Felfelé max 6 évet tolerálok.

2018. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#10: Már bocs, de most te "önfényezed"' magadat egy picit. :D Ne indítsunk itt korosztályi háborút, felesleges, megvan mindegyiknek a saját baja koronként, nemenként. :( S mint említettem a megfogalmazás általános, nem személyemre vonatkozó, azonban a normális 45 és 55 közötti magyar férfiakat érdeklő téma... (ezért dobtam be a kérdést)...
2018. júl. 6. 15:23
 14/15 A kérdező kommentje:
#12: Köszönöm őszinte, korrekt válaszodat! "A bikákkal meg csak óvatosan" - mondta a torreádor. :D Ment a lájk!
2018. júl. 6. 15:26
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Látom kérdező szinte egy árva mukkot se fogtál fel a válaszomból, vagy csak nem akartál. De ahogy látom esetenként máséból sem. Ráadásul a reakciódban felhozott dolgok konkrétan agyoncsapják a kérdésedet. Teljesen ellentmondásos vagy. Itt ha valakinek problémái vannak, akkor az te magad vagy. De hát ez a te dolgod
2018. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!