Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a férfiak a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak a saját tehetetlenségük miatt élnek egyedül?

Figyelt kérdés
Miért nem sikerül sokaknak a pártalálás? A nők jobban meglátják ki alkalmas rá?
2018. júl. 6. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
mert a pasik nagyja inkább kalandozik? míg a nők stabilitást keresnek. evolúció.
2018. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Kb ugyanannyi nőnek van párja, mint férfinak!
2018. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Idösebb korban meg sok nő marad egyedül.
2018. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekem pl. azért, mert olyan különleges igényem van, amit 1000000 nőből 1-ben találni, és ez komoly. Így inkább másra tettem fel az életem, már hosszú ideje nem csajozok.
2018. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Azert magányos sok ferfi, mert nem ok választják a nőket hanem a nok választják a ferfiakat
2018. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert mindket nem a legjobbat akarja kihozni a parkeresesbol, csak a ferfiak ezt nem szeretik belatni
2018. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6, a nők meg beismerni:)
2018. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sőt, igazából egyedül akarok maradni életem hátralevő részére, már elterveztem, kikkel leszek öregkoromra. Ha egyedül vagyok, sokkal egészségesebbnek és helyesebbnek nézek ki, mintha valami szerelmi bánattól szenvednék. Most így a csajok is jobban akarnak, én viszont nem akarom már őket, mert már teljesen hidegen hagynak, mondhatni aszexuális lettem, de jól érzem magam, sőt, talán soha nem is éreztem magam jobban.
2018. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A számítógép is otthon tartja a fiúkat, férfiakat. Ottonról hogyan lehet ismerkedni?
2018. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nos mindket oldalrol azt lehet hallani h "miert nem talalok part magamnak?" egyszeru a helyzet mert mindig mindenkinek tok mas kell mi t ami a felhozatalban van. De amugy nem a sajat hulyeseguk miatt nincs csajuk hanem mert pl manapsag konnyebb labdaba rugni ha gazdag vagy es "izmos" persze csajoknak meg ha buta vagy ugy tesz es szexi szoval ha foldreszallt igenyei lennenek a maganyosoknak akkor egyszerubb lenne noknek is meg pasiknak is talalni
2018. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!