Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a férfiak a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak a saját tehetetlenségük miatt élnek egyedül?

Figyelt kérdés
Miért nem sikerül sokaknak a pártalálás? A nők jobban meglátják ki alkalmas rá?
2018. júl. 6. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Anyam mindig azt mondta ,hogy elobb valogatsz ,aztan meg varogatsz! Es ez nagyon igaz.
2018. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert én egy nagy szerencsétlen vagyok, 21 éves létemre nem volt soha barátnőm, és szexelni is csak 1x szexeltem.
2018. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miért hiszik egyesek, hogy a pártalálás egy elsődleges cél? Azért vagyok egyedül, mert teljesen boldog életet élek szingliként. Csak olyan barátnőt akarok, akivel el tudom képzelni hosszú távon...lehetne most is barátnőm de minek legyek olyannal, akit nem szeretek?? Azért hogy mondhassam hogy kapcsolatban vagyok?

24/f

2018. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az alábbi okok jutnak eszembe.


1. A tehetetlensége miatt.

2. Egyedül akar élni.

3. Lényegében minden nő lerázza.

4. Nem talál számára megfelelő nőt.

2018. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12 roadt mázlista én meg 33 éves vagyok és egyszer sem szexeltem . Nők csak akkor találnak meg ha a párjuknak kell egy csávó .
2018. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minden nő lerázott, akibe szerelmes voltam. Még az is, aki tök átlag volt külsőre. Nagyon vágyok egy barátnőre,de nőkkel nincs szerencsém. 24 leszek, szexet is csak prostiktól kaptam meg. Nem is volt az sem az igazi érzelem hiánya miatt.
2018. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!