Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen jövő várhat rám ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jövő várhat rám ha a saját nememhez vonzódom? Őszinte válaszokat kérek, nem amerikában és NEM a filmekben élünk! Szeretnék családot, nem szeretnék egyedül maradni.18f

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Őszinte leszek, AZ ÉLETED NEM LESZ KÖNNYŰ!

Kérdés milyen családot szeretnél?

Ha egy azonos neművel szeretnél családot, akkor nincs gond! Viszont, ha a család alatt feleséget és gyereket gondolsz, ami mellett kitekintgetsz a saját nemed felé, akkor lesz csak izgalmas az egész!, hídd el tudom, így élem a mindennapjaimat...

Örökös titkolózás, titokban találkozás ezzel azzal, stb... Nem könnyű az élet!

38/F/BI

2017. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

De mi az hogy családot melegként? (bántás nélkül)


Én legalább biszex vagyok és tudom hogy amellett hogy férfiakkal néha el szoktam szórakozni, alapvetően a nők érdekelnek érzelmileg és kapcsolatokra. Egy nővel akarok majd családot alapítani. Viszont akárhogy néztem, akárhogy dugnám és élveznék bele egy másik férfi seggébe, abból nem igazán születnének közös gyerekeink.


23/f, BISZEX (nem valami homofób állat)

2017. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
úgy hallottam hogy már folynak a kísérletrek hogy egy fiúnak is lehessen másik fiútól.
2017. okt. 5. 23:29
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Van ilyen de ez talán egyedül hollandiába legális, nálunk még a meleg házasság is tabu nem hogy a gén térképezés.
2017. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
#2 Elég érdekes, hogy biszex létedre lenézed a melegeket...
2017. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

nagyon nehéz lesz. Mindenféleképpen külföldön tedd új környezetben. És kitartás :)


18/F

2017. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Béla211 ***** válasza:
90%

Magyarországon ha azonos nemmel akarsz gyereket akkor egyedül állóként örökbe fogadhatsz. De ez elég nehézkes és az útólsó helyre tesznek a várólistán. Vagy van béranya ami nem törvényes azt hiszem.

Én ezek okok miatt le mondtam a gyerekről. Ja meg hozzá teszem ,hogy kitudja ,hogy szegény gyerek mit kapna más gyerekektől ha ez kiderülne.

Lett egy párom akivel 5 éve élek együtt. Akivel nagyon jól megvagyunk ezért annyira a gyerek sem hiányzik. Meg látom ,hogy sok heteró kapcsolat pont a gyerek érkezésénél megy tönkre.Persze az én történetem ,hogy találtam egy párt és együtt tudunk élni nagyon ritka.

A legtöbben ezt nem vállalják be és nem találnak tartós párkapcsolatot.

Vagy nem is akar vagy sokszor az is van ,hogy képtelen pár kapcsolatban élni még ha szeretne is.

Egyszerűen nem alkalmas rá.

31/f

2017. okt. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Wr K_va jó. Gyerek mint tárgy. Az senkit nem érdekel hogy mi lesz a gyerekkel, hogy milyen lesz neki a gyerekkora? Garantáltan nem lesz egészséges felnőtt. És ne jöjjön nekem senki azzal a nyilas dumával hogy ilyen- meg olyan családokban sokkal rosszabb sorsa van a gyereknek.

Egoisták és önzők vagytok.

2017. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kovpet ***** válasza:
94%
# 8: szerinted az árvaházban jobb élete lenne mint két szerető embernél?
2017. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Ehhez még túl fiatal vagy hogy ezeken agyalj.

Még előtted az élet, kimehetsz külföldre, még sokszor leszel szerelmes.

Én egy nálam 13 évvel idősebb pasival élek, egy lakóparkban.

Dolgozunk, vannak barátaink, szexelünk, jól érezzük magunkat, járunk külföldre,élünk.

Gyereket egyelőre nem, de ismerek olyan meleg párt vidéken, akiknek indiai béranyától lett egy fiuk.

2017. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!