Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lányokat is piszkálnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokat is piszkálnak a nagy mellei miatt? 21/l

Figyelt kérdés
Állandóan kapom a beszolásokat miatta. Van aki görögdinnyének nevezi van aki utalásokat tesz h de szívesen rakná a farkát a melleim közé h csúszkáljon rajt de van olyan is aki azt mondta h ő megfulladna ha egy ilyen lánnyal kénr szexelnie. Borzasztóan szarul esik és már komolyan azt fontolgatom h kissebre műtettem. Nem tudok ismerkedni se normálisan mert mindenki megszól miatta vagy csak azt bámulja és ez nagyon szarul esik mert én nem azt akarom h a mellemért legyen velem valaki.

2018. júl. 7. 16:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Igazán sajnálom! Meg tudlak érteni! Nekem is volt olyan pasi ismerősöm akinek a nő csak két ciciből állt!
2018. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Mekkorák?
2018. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
mutasd!
2018. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"szívesen rakná a farkát a melleim közé h csúszkáljon rajt"


most komolyan ilyet ki mond a való életben, aki nem a férjed/szexpartnered?

2018. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Ja tényleg olyan nagyok, lehet, valóban jobb lenne a műtét. Ha valakinrk dinnye méretű melle van, az nagyon el tudja vonni a figyelmet.


Képet esetleg mutatsz arc nélkül?

2018. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyok, igazából általánosban kaptam beszólásokat én is, de nem negatívakat. Azóta nem, gimiben max hümmögtek egymásnak az osztálytársaim, ha kivágott póló volt rajtam. Ne foglalkozz az ilyen parasztokkal. Ha te szereted őket, akkor más ne érdekeljen, fogsz találni egy normális pasit, akinek tökéletes leszel.
2018. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, hányás melltartot hordasz?

Aki ilyeneket szól be, azzal egyébként sem érdemes szóba állni. Legyél büszke a melleidre! Sok pasi imádja a nagyokat!

2018. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb hasznald oket es dobd fel a napod. Ha mutatod hogy zavarba jossz azt az olyanok elvezik. Szolj vissza nekik.ugy hogy erezzek, te nem ered be olyanokkal, plane nem atlagossal. ;-)
2018. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
85E a mérete. Általában mindig férfiak szólnak meg. Volt már barátom de ez így elég zavaró. Főleg h nyilvánosan szólogatnak be. Multkor is a metro aluljáróban szóltak be pont ahol nagyon sok ember volt. Az a baj eléggé félénk vagyok így nem tudok visszaszólni rendesen. Az eddig kapcsolataim is azért mentek tönkre mert sok pasi irogatott mindenfélét.
2018. júl. 7. 17:22
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Engem akkor is piszkáltak, amikor kicsi volt. Az ilyen barmok mindig megtalálják, kinek lehet beszólni.

Nekem pl nagy hajam van, fenékig érő, göndör. Rendszeresen megkapom, hogy "Ó, verjem a hajadra!"

A fenekem is nagy, vékony létemre, arra is folyamatosan kapom a megjegyzéseket. "Van ám valag! Ülj az arcomra!" és hasonlók.

Újabban már a melleim is nagyok, most úgy tűnik, ez már túl sok impulzus nekik így egyszerre, ìgy már csak egy "De kinyalnálak/megbaxnálak"-ra telik.

Az irigykedő nőkről nem is beszélve.

2018. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!