Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lányokat is piszkálnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokat is piszkálnak a nagy mellei miatt? 21/l

Figyelt kérdés
Állandóan kapom a beszolásokat miatta. Van aki görögdinnyének nevezi van aki utalásokat tesz h de szívesen rakná a farkát a melleim közé h csúszkáljon rajt de van olyan is aki azt mondta h ő megfulladna ha egy ilyen lánnyal kénr szexelnie. Borzasztóan szarul esik és már komolyan azt fontolgatom h kissebre műtettem. Nem tudok ismerkedni se normálisan mert mindenki megszól miatta vagy csak azt bámulja és ez nagyon szarul esik mert én nem azt akarom h a mellemért legyen velem valaki.

2018. júl. 7. 16:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Sok vékony, kis mellű lány cserélne veled!

Ha hiszed ha nem, nem minden pasi van ettől elájulva!

Ne műttesd meg!

2018. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

Járj Csadorba vagy Burkába

Viccet félre téve

Szard le

Vagy szolhatszvhva szemeid fentebb vannak

24N

2018. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok, és már nagyon elegem van.

Mindig csak a beszólogatós idióták találnak meg, de hogy lehet, hogy normális, intelligens pasik észre sem vesznek?

Pedig általában szándékosan nem teszem ki semmimet.

Tipikus homokóra vagyok karcsú derékkal, de hatalmas mellel és fenékkel. De le merném fogadni, hogy egy vékonyka modell alkatú lány előbb talál magának épp eszű pasit, engem meg csak a fetisiszta fogyatékosok környékeznek meg!

2018. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
83%

Istenem ennyi tudatlan, nevetlen ostoba embert.........

28 éves férfiként eszembe nem jutna ilyen tiszteletlenül viselkedni a gyengébbik nemmel.

Ez meg mi a halál? "ő megfulladna ha egy ilyen lánnyal kéne szexelnie"

Én mondom neked ezek nem férfiak, hanem kis agyatlan IQ fighterek kis szarosok akik agyban nem nőttek még fel.

Szex és a "dugás" az kellene nekik de a legtöbbje emberileg egy tróger 0.

Csak szeretnék,de nem megy és nem is fog a többségnek max a gép előtt ülve verik ki a cerkát és kabát ennyi a max tőlük. :D

A nagy helyzet az hogy a valóságban nem tudnának mit kezdeni egy igazi nővel. hahahha :D

Fogadd el magad kérlek; egyébként is nem a cicid mérete a lényeg,hanem az hogy te jól érezzed magad a bőrödben.

Ne hogy kés alá feküdj,lesz férfi aki értékelni fog mindenféle téren.

Én meg azt mondom mindegy, hogy kicsi vagy nagy.

Peace

2018. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a nők 99%-a megdöglene azért, hogy ilyen lehessen, mint te.

Ezekkel a hülyékkel meg ne foglalkozz, inkább keress egy normálisat magadnak. Meg fog becsülni, ne félj.

A műtétet azért nem ajánlom, mert nagyon ronda lehetsz majd utána. Ha egy kis eszed van, akkor nem teszel ilyet.

2018. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen meg tudlak érteni. Nekem 80/e -s a méretem és ugyanezt látom, tapasztalom. Volt olyan, hogy mentem dolgozni reggel és a metróhoz tartva elém állt egy pasi, hogy mennyiért dughatna meg. Köpni-nyelni nem tudtam. A fiataloltól az idősekig mindekni beszólogat, két lábon járó mellnek néznek. Egészségügyben dolgozok, amikor beteget vizsgálok, többször kellett már szólnom férfiaknak, hogy figyeljenek oda amit mondok, mert fontos. És teljesen mindegy, hogy nem veszek fel soha mélyen dekoltált ruhát, mert ezt a méretet nem tudod elrejteni.

A mell kisebbítő műtétet pedig én is fontolgatom, nem csak az esztétika miatt, hanem mert a hátam is fáj, sportolni pedig nem túl kényelmes ilyen adottsággal.

2018. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg 85F, amikor vékonyabb voltam 80D volt. A párom most is és akkor is imádta. Az ilyen taplókkal meg ne foglalkozz, egy igazi férfi nem szólna be soha, hanem úgy szeret, ahogy vagy.
2018. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#15 Akkor kérlek áruld már el hol kereshetnék normális pasit? Lépten nyomon csak olyan pasikba futok bele akik nem látnak semmi mást rajtam csak két nagy cicit. És kész. Nem érdekli őket se a belső értékeim se az h én nem arra vágyom h mindenki a mellemet nézegesse. Inkább lenne kicsi a mellem de ne kapnék ilyen undorító beszólásokat. Nem tudok egyedül úgy sétálni h ne szoljon be valaki. Bulizni se tudok mert volt nem egyszer h megfogdosták meg direkt nekem jöttek h hozzá érhessenek. Nem tudok sportolni se mert mindenki engem bámul. Lehet egy extrovertált, szeretet hiányos csaj ezt élvezi de én nem. És az is rossz mikor úgy beszélnek rólam mintha én tényleg nem lennék más csak egy cici. Majdnem h depressziósnak érzem magam a megalázasok miatt. Én egy csendes és visszahúzodó lány vagyok és nem tudom élvezni azt h más pali csorgatja rám a nyálát
2018. júl. 7. 23:44
 19/23 anonim ***** válasza:
52%

Na, azért ne akard sajnáltatni magad.

Mondom: más nő egyszerűen megőrülne ezért. A szivacsos betéteket szerinted miért találták ki?

Vagy az olyan nagyobbító műtéteket, ahol végül ZZZ mérete lesz?

ÉS az az is különbség, hogy a kis mellű nők megfeszülhetnek, ha valamit szeretnének, vagy pedig valami más, különleges tulajdonságuk kell legyen - te pedig válogathatsz úgy nagyjából az összes férfi között. Jó: néhányat el kell kergetni.

A férfiaknak meg ha nem lenne ennyire erős késztetésük, akkor már rég kipusztult volna az egész emberiség.

Amúgy kitennél egy képet, hogy miről is van szó?

2018. júl. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ahogy korábban írtam: tanuld meg használni őket. Ez a legjobb megoldásod. Van egy adottságod, amely látható. Ez nem olyan mint az éneklés: ha jól énekelsz attól nem kötelező sztárnak lenned. De te ezt elrejteni biztos nem tudod. Akkor az a feladat, hogy te tudd, hogy mire jó ez. Használd ki azt, hogy mi férfiak egyszerűek vagyunk mint a faék. Járasd le az ilyeneket ha mindenképp válaszolnod kell. Ha meg nem, akkor engedd el a füled mellett. Legyél flegma és rázd le egy pillantással az ilyet.

Buliban figyelj és told el aki túl közel jön. Igen, legyél határozottabb. Ez döntés kérdése. S hidd el, ha ezt fogják látni rajtad s nem a kis nyuszit, akkor csökkeni fognak az attrocitások is.

De sajnos hiába minden ilyen egy téren: aki ismerkedni akar veled és fel akar téged szedni, az mind szexelni is akar. S minden bizonnyal olyan srác lesz akinke tetszel, a nagy melleiddel együtt. (De ebben mi is lenne a baj?) Ugyanúgy kell élned mint minden más nőnek: valahogy ki kell szűrnöd, hogy ki az aki csak szexelni akar veled és ki az aki komolyabb kapcsolatra épít. Ez nem speciális "nagymellűlányos" kérdés. Ezzel mindegyik lány így van.

2018. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!