Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként van értelme férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként van értelme férfi prostihoz menni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem vagyok se csúnya se lúzer. A pasizással sose volt gondom. Most házas vagyok és a szexuális életünk nagyon unalmas. A férjem utalt már arra, hogy félreléphetek, ezt meg is tettem párszor, de nem nyíltan. Házas nőként felszedni valakit, megszervezni és összehozni az együttlétet nem egyszerű. Arról nem is beszélve, hogy nem mindig kaptam minőségi szexet, ahhoz pedig túl sok időt és energiát elpazaroltam. Arra gondoltam, hogy ha fogadnék egy férfi prostit, akkor az jó megoldás lehet? Nem csináltam még ilyet, kicsit furcsának érzem a felállást. De úgy érzem megér némi pénzt, hogy egy vonzó pasi úgy kényeztessen, ahogy nekem a legjobb. A férjem mellett úgy se keresek olyan szeretőt, akivel túl gyakran összefutnánk, az érzelmi szál se hiányzik. Mit gondoltok?

25N


2018. júl. 15. 10:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha Te ere vágysz, miért ne? De szerintem fölösleges ezért pénzt adnod, válogathatsz az olyan pasik között, kortól függetlenül, akik azt nyújtják Neked amit szeretnél.


Viszont 25 évesen elég korai az,hogy szexuálisan nem jöttök ki a pároddal. Ha a másik pasi, akit szexre megfelelőnek találsz mindent megad Neked, egyszerűen "kiesik" szex terén a párod az életedből. Intim együttlét nélkül pedig bármennyire megértitek egymást, egy idő után baráti kapcsolattá alakul át a házasságotok.

2018. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem úgy is meg fogod tenni.

Testileg biztos, hogy élvezni fogod. Ugyan az áll rájuk mint a nőkre. De azért azzal tisztában vagy, hogy kb 40 egy ilyen alkalom? Meg próbálj meg nem gondolni rá, hogy előtte hány lány és csávó franciázta már le. Mert hogy javarészt aktívként vállalnak fiúkat is. Ebben sincs különbség a nőkhöz képest. Egy idő után mindent vállalnak és felborul a világképük.

Én is kérdeznék valamit. Ti minek házasodtatok össze???

2018. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Feljött ide egy férfiprosti, aki felpontozta a fizetős pasi melletti érveket, és lepontozta a szerető mellettieket?


Amúg vicces, hogy itt mennyivel többen találják teljesen okénak a prostizást (meg a nyitott házasságot), mint egy olyan kérdésnél, amit egy pasi tesz fel. Nekem semmi bajom egyikkel se, csak a kettős mércével.

2018. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
27 éves férfiként ugyan ebben a cipőben járok szeretőt keresek de én nem mennék prostihoz.
2018. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

Lány nyomul túlzottan egy fiúra, lány fogdos egy fiút, maszturbáció, prostituált, szüzesség, szexuális segédeszközök, orális szex.

Ezekben mindig is kettős mérce lesz. Fogadd el és ne rinyálj!

2018. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%

"Feljött ide egy férfiprosti, aki felpontozta a fizetős pasi melletti érveket, és lepontozta a szerető mellettieket?"


Nem. Le lett írva, mi szól a prosti mellett és a szerető ellen, ti fogyatékosok, csak tudni kellene szöveget értelmezni!

2018. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

"Nőként van értelme férfi prostihoz menni?"


Szia!


Van is meg nincs is. Itt az oldalon is beszéltem olyan férfival aki pénzért vállal nőket és ebből él. Az ilyen ritka és a nők kielégítésére specializálódott. Magyarul jobban képben van a női igényekkel mint az átlag. Viszont ez költséges és szerintem rövid is. A női prostik órákat számolnak de egy óra szerintem semmire nem elég.

Lehet találni olyan pasit aki kényeztetne és alkalmiban. Mármint többalkalmasban. Nekem is pl évente 2-3 találka össze szokott jönni különböző nőkkel de vannak akikkel többször voltam. Ez nem szeretői kapcsolat mert ahhoz elég ritka. Nem áll fent a érzelmi kötődés sem.

Igaz ehhez sokat kell válogatni, mert láttam pár férfi megnyilvánulást amiket nők mutattak nekem és a reprezentatív minta eléggé lesújtó volt ezekről a kanokról.

Ami szerintem aggasztó az az hogy még csak 25 vagy és máris tropa a házas életetek. Ideális esetben még éltek 30-50 évet vagy többet és mindezt úgy leélni hogy mindig mástól kell várni az élvezetet az szerintem nem működik.

A működőképes kapcsolat alapja a működőképes nemi élet. Ez egy axióma. És nálatok nem teljesül. De mindegy is. Gondolom ha eljön az ideje akkor ez a helyzet is változni fog. :)


A jó szex fel tud tölteni energiával de nem értem azt hogy túl sok energiát öltél bele. A netes ismerkedés ha két őszinte és nyitott ember találkozik egymással akkor gyors könnyen megy és izgató előjátéknak is simán elmegy. Persze ehhez megfelelő emberismeret kell.

A találkozás pedig mindent eldönt. Volt akikkel nem volt rossz de nem tetszett és nem lett több alkalom. De ezeket nem tekintem elvesztegetett energiának mert ezáltal is több és tapasztaltabb lettem, jobban megismertem magam és azért a szex is sokkal jobb volt mint önkielégíteni. :)


Amúgy az a tapasztalat hogy az egymásra hangolódás (már ha nyitottak rá a felek) 3-4 alkalom. Addig jó a szex de nem annyira mint utána. Szerintem prostival sem megy másképp. Bár lehet hogy van amelyik 5 mp alatt felméri hogy mi kell a nőnek de ha tippelnem kéne akkor inkább nem ez van. :)

2018. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Az egyik barátom is ebből él és múltkor beszélgettünk róla a bérlőtársammal(szintén szakmabeli), hogy lassan már több pasi van mint lány... De ő is képes hívni magához(bérlőtárs) 40000-ért időnként. Kérdeztem tőle, hogy nem elég neked az a napi 6-8 pasi? Azt mondta nem, mert azokkal nem élvezi... Ha annyira nem tudod eldönteni, akkor miért nem mész el te is hímprostinak?- Azért annyira nagyon jól szerintem nem nézek ki és ahhoz meg azért kell. -Nem feltétlenül."

Beszélgetés egy örömlánnyal. Szerintem sok minden kiderül belőle. De írhattam volna még sok mindent. De a lényeg mint már mondtam, ez az egész prostitúció egy nyers, rideg és lélekgyilkoló szakma. Ha valakinek nincs szüksége lélekre, akár a szexhez is és igénybe vesz egy ilyen szolgáltatást, annak nagyszerű élmény. Bocs, hogy ezt mondom, de egy normális embernek nem az. Mellesleg nem hímringyók promótálnak itt, hanem az utolsó aki ki van éhezve a szexre és egy szeretői kapcsolatra akarja promótálni saját magát. Mellesleg az én gyomrom egyiket se veszi be, de nem is nekem kell ezekkel élnem. Te egyértelműen olyan ember vagy kérdező, szóval neked biztos jó élmény lesz

2018. júl. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16, te fogyatékos, te se tudsz szöveget értelmezni! A mancsokkal adható százalékértékekre gondoltam!
2018. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!