Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit csináltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katesz01 kérdése:

Lányok, ti mit csináltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ahányszor izgulok/ idegeskedek mindig rám jon a szarás. Tegnap lehetet volna szex a barátommal, s ahogy felmentunk hozzá egybol éresztem hogy kakálnom kell, pedig direkt keveset is etten. Kimentem wc-re de nem sikerult halkan elintéznem, biztos hallotta.


Na mindegy, aztán meg nem volt kedvem ugy kimenni hogy "na szartam egyet mostmár mehet a szex" :XD szoval azt kamuztam hogy rosszul vagyok pedig full jol voltam, s igy nem szexeltunk egyáltalán csak tévéztunk.


Lányok, ti mit csináltatok volna ebbe a kínos helyzetbe?


2018. júl. 16. 13:50
 1/7 Zuzu82 ***** válasza:
43%

Fiu vagyok, ilyen van, megèrtettem volna. Nem kell kamuzni, max nem egybol szexeltunk volna hanem 1 ora mulva, de legalàbb lett volna szex.


Egyèbkènt nem nagy gàz, nekem volt olyan csajom aki az àgyba szart alvàs kozben (mondjuk nagyon rèszeg is volt szegèny).

2018. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Volt már ilyen

Kakiltam

Ilyenkor használok nedves törlőt is

Majd megkérdeztem h van e kedve egy közös zuhanyhoz

Meg volt a pacsa huncutkodás a zuhanytálcában

Meg volt a szex

No para


Velem inkább az fordul elő hogy egy kiados szex után jönn rám a nagyobb dolog és van h hasmenés formájában

Nem tudom mitől


24N

2018. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Kimostátok volna közösen a lukadat azt ennyi, mehetett volna a szex utána. Ami bemegy annak ki is kell jönnie valamikor. Mindenki szarik mi ezen a fura? Aki ezt nem bírja el a párjától az meg legyen egyedül .
2018. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ha ideges vagyok vérzik az orrom.

En szex elott nem szoktam idegeskedni, izgulni ezert nincsenek is ilyen problemaim mint neked.

Ha lenne megbeszelnem a parommal. biztos megertene a problemam

es elfogadna.

Gondolom a jelen pillanatu helyzeted fog valtozni idovel, es mar nem fogsz izgulni, idegeskedni szex elott:)


Beszeld meg vele es legyen nalad mindig nedves torlokendo!:)

2018. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most , akkor ez a 16 éves barátod vagy a szomszéd 26 éves?
2018. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Ezért kár volt dobni az alkalmat, előtte tisztálkodás; zuhannyal kimostad volna esetleg a popódat gyorsan, és mehet...
2018. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem nem gaz. megmondhattad volna h mar mehet a szex
2018. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!