Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kéne? Volt már valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Nyáron tervezzük a legjobb barátnömmel, hogy többször nála alszom, mivel elég messze lakunk egymástól. Viszont én haláli szerelmes vagyok belé már lassan egy éve... Pár hete kb. kinyögte, hogy a csajok is felizgatják. Napi szinten beszélünk imádjuk egymást, viszont fogalmam sincs, hogy ő hogy néz rám. (Nagyon sokkal idősebb) Szerintetek mit kéne tennem? Szörnyű ez igy, baromira akarom őt, kivánom, nem telik el úgy 20 perc már egy éve, hogy ne lenne az eszembe. Esetleg valahogy kezdeményezni? Csak attól tartok, hogy aztán eltaszít magától, azt meg nem bírnám elviselni... :(
2016. jún. 20. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Gyertek velem egy 3-as grupira, es akkor ott csinalhatsz vele, amit szeretnel 18f :Pp
2016. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 icu75 ***** válasza:
100%
Szerintem ha sokkal idősebb,akkor már levágta mi a helyzet. Amikor majd nála alszol és előtte beszélgettek,akkor szerintem mondd meg neki őszintén a dolgokat,ha igaz barátnőd és nem akarja veled,akkor majd kedvesen visszautasít,de nem fog elítélni érte és minden marad a régi.
2016. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is dobd be a témát nyugodtan. Nálunk is egy együttalvással kezdődött minden és volt korkülönbség is. Sok szerencsét! :)
2016. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nyugodtan mond meg neki! Arra gondolj, ha egy (másik) barátnőd neked ilyesmit mondana, te mit éreznél? Biztos nem ellenszenvet, és biztos nem vetnéd meg érte, sőt, jól esne, hízelegne neked, és ha vissza is utasítanád, azt kedvesen tennéd, és maradna köztetek egy baráti kötelék.

Na, ugyanezt fogja ő is érezni, a legeslegrosszabb esetben. De ha meghívott együtt aludni, és elbökte, hogy szereti a lányokat, akkor valószínűleg nem véletlen a dolog! Ő is puhatolózik! (Tudja, hogy te is vonzódsz a lányokhoz?)

2016. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Okéé, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! Igen, nem rég kiböktem én is... Tavaly télen is aludtam nála, persze akkor sztem semmit sem sejthetett,hogy tetszenek a lányok. Átöleltem, mikor aludtunk, ö meg neki a nevetésnek. :D De azóta is azt mondja mindig, hogy majd nyáron is nála leszek! Viszont félek, hogy csak gyereknek néz, és annak szeret. Valahogy mindig ez jár az eszembe, mert tényleg nagy a korkülönbség.. Sok szépet szokott irni, mindent megbeszélünk és az SMS-eknél sem maradhat le egyszer sem a puszi és a sok szivecske! Bár nemtudom ez a nőknél mennyire normális, de én egy barátnömmel sem voltam még igy :D
2016. jún. 20. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Mekkora az a nagy korkülönbség?

(#4 voltam)

2016. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17 év :D
2016. jún. 20. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
17 év még nem is olyan sok.:D Jó, szerintem ha komoly kapcsolatról van szó, akkor az, de barátság és szex terén véleményem szerint nem számít soknak. Én azt tanácsolom, hogy maximum dobd fel neki a témát, vagy mond el neki, hogy egyszer kipróbálnád vele (vagy valami ilyesmit). Vagy tényleg kedvesen elutasít és legalább te is tudni fogod, hogy itt kaptál egy stop táblát vagy belemegy. Szerintem semmit nem veszíthetsz vele.:) Én azért drukkolok! :)
2016. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!! :)
2016. jún. 21. 08:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi történt végül? Így 2 év után is érdekel!
2018. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!