Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fizetős lány simán belemeg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fizetős lány simán belemegy ebbe?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy előre le szeretném vele tisztázni a szabályokat. Gyorstüzelő vagyok, kis mérettel. És megkérném, hogy ha nem bírok ki 5 percet (ez nálam szinte lehetetlen), akkor tiltsa meg, hogy p**ciba dughassam és zavarjon haza.

Természetesen az egy órát kifizetném így is.

És visszajáró "vendég" lennék.

És csak akkor feküdhetnék le vele, ha átlépem az 5 perces küszöböt. Addig csak orál és hazaküldés.


2018. júl. 21. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Negyed óra a cél ?

Én el sem tudok menni sokszor, nemhogy gyorstüzelő vagyok xD

2018. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hogy belemenne, de lehet, hogy ő keresne téged utána, ilyen ajánlattal hülye lenne nem élni, 5 perc melóért egy órás bér ütné a markát. :)
2018. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Motiválna, igen. De nem a pénz itt a lényeg, hanem az, hogy tabuvá teszi a p**ciját. Csak akkor kapom meg, ha átlépem az öt percet. Ergo azért jutalmaz, amit én érek el.

Ha egy órát lehetnék vele, abban nem lelném örömöm, hiszen nem kihívás. Az sokkal inkább, ha a teljesítményem alapján nő a vele töltött idő.

2018. júl. 21. 21:03
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Belemegy persze. De hülyeség. Jó pár lány van, akinél az órában korlátlan az aktus lehetőség. Akihez en megyek, ö ilyen. Órában eddig 4 volt a rekord.
2018. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azert en egy oraban legalabb ketszer a szajaba elveznek ha hamar teszem, ha nem.
2018. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!