Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet manapság a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet manapság a lányokat megnézni anélkül, hogy perverz disznónak tartanának?

Figyelt kérdés

Nem azért vannak, hogy az ember gyönyörködjön bennük?

Miért kell ösztönös reakciókat elnyomni és eljátszani a kis szentet?


2018. júl. 22. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért vannak, hogy az ember gyönyörködjön bennük?


Hát nem 😆 de mondjuk szerintem a nézéssel semmi gond nincs, hacsak nem úgy teszed, hogy közben ott van melletted a barátnőd.

2018. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1


Tegyük fel, hogy szingliként teszem...akkor mi a baj?

2018. júl. 22. 09:54
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem semmi bajom ezzel. A pasim is megnézi őket mikor együtt vagyunk is de különösebben nem érdekel. Én vagyok vele engem szeret :) szingliként meg főleg nem baj
2018. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A megnézéssel nincs semmi gond, mi csajok is megnézzük a jó pasikat de nem olyan feltünően tesszük mint Ti. De ha már beszólogattok,fütyültök,kocsiból dudáltok és mutogattok az már eléggé zavaró tud lenni!
2018. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja értem, tehát csak a rossz pasik lehetnek perverz állatok, a jó pasik meg milyen jól teszik :)

Fő a következetesség és egyenjogúság.

2018. júl. 22. 11:20
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Manapság? Miért régen mi volt, meséld már el! 😃
2018. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

9


Régen is álszent kisasszonyok voltak, akik férj mellett 3-4 szeretőt tartottak. Manapság is így van ez. Csak nem értem akkor miért jönnek azzal, hogy perverz állatok a pasik.

2018. júl. 22. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert a személyiségi jogok befigyelnek, amit mindenki úgy értelmez, ahogyan akar...
2018. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok Értem én, de tudod te azt, mennyire kényelmetlen tud lenni, amikor csak úgy sétálsz valahol, és érzed, hogy bámulnak? Nem a nézéssel van baj, mindenki látja a számára szépet. A bámulással. Ki kellene próbálnod, akkor tudnád milyen.
2018. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

dikk hogy jött ide az egyenjogúság? xD mi köze bármilyen szociális interakciónak a törvény előtti egyenlőségnek nemtől függetlenül? fuck logic


ha nem tetsző udvarol nekik az meg nyilván zavaró ne álszenteskedjünk már, ha valami ronda csaj akarna kikezdeni itt bárkivel az se fülig érő mosollyal kacsingatna vissza


üdv a realitásba, ahol még pár száz éve elevenen karóba húztak embereket és elégettek és most a legnagyobb baj, hogy szolídan "szabad" csak bámulni...hajajj ... nem tudom, hogy éljük túl ezt a kínt

2018. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!