Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 32 vagyok, hetero. Most akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 vagyok, hetero. Most akkor engem megerőszakolt gyereknek tartanának? Én 11 évesen vesztettem el, egy férfivel, gondolom pedofil volt, de én is akartam, mármint jó volt amit velem csinált, élveztem akkor, és hetero lettem végül.

Figyelt kérdés
ő már nincs az országban nem is magyar álampolgár, 14 éves koromban ment el amerikába. addig sokat segített még a csajozásban is.
2017. jún. 17. 22:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
most akkor engem megerőszakoltak?
2017. jún. 17. 22:54
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem, szexuális erőszak akkor van, ha téged saját akaratodon kívül arra kényszerítenek hogy szexuális viszonyt folytass valakivel.

Persze hogy 11 évesen szexeltél valakivel az is törvénybe ütközik, de nem erőszak

2017. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem volt erőszak, akkor nem megerőszakolás hanem megrontás. Nota bene, az se sokkal jobb, bár ahogy látom, te ezt jól fel tudtad dolgozni, úgyhogy szerencséd van. Azért nem mindenki képes ilyen könnyedén túllépni az ilyesmin.
2017. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én úgy voltam vele, hogy ez egy felnőttes dolog, amibe belemehetek, és nagyon királynak éreztem hogy olyat csinálhatok ami felnőttes, mert mint mindenki más, énis felnőtt akartam lenni, szerettem játszani nagyon. Ami történt jól is esett. nem megyek bele részletekbe azért, nem akarom hogy kiforduljon a gyomrotok :D viszont sehol nem életem én ezt meg olyan dolognak amit fel kell dolgozni vagy mi. sőt, büszke voltam magamra, csak a számat tudtam nehezen tartani, persze az osztály társaim nem hittek nekem, a szüleimnek nem mondtam el...
2017. jún. 17. 23:03
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

"viszont sehol nem életem én ezt meg olyan dolognak amit fel kell dolgozni"


hát ez is egy feldolgozási stratégia.. mindenesetre nem a megrontást elkövető személyen múlt, hogy nem okozott benned törést ez az esemény, szóval ez akkor sem elfogadható.

2017. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
hát a jó dolgokat is fel kell dolgozni mondjuk, szal elvileg lehet feldolgozási stratégia. azt is fel kell dolgozni ha látsz egy jó filmet és vége :D Persze én elítélem a gyerek erőszakolókat de engem nem erőszakoltak meg és nagyon idegesít amikor elmesélem valakinek és ezzel a szarsággal jönnek. ez frusztrál a legjobban.
2017. jún. 17. 23:10
 7/26 anonim ***** válasza:
27%

Egy kicsit zavaros ez az egész.

Gyerekként szexelt veled egy FÉRFI.Még ha egy idősebb nő lett volna,az is gáz.Te ezt normálisnak vélted mert felnőttesnek gondoltad..

Akartad,de hetero lettél.Akartad 11 évesen..?

Hetero vagy ..ezt te sem hiszed el,ugye?

2017. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hát én heteronak tartom magam, mivel csak barátnőim voltak, és nem is kevés. Akartam, mert menőnek éreztem. Mert úgy kezelt mint egy felnőttet. És eldönthettem akarom e. Nem volt azért durva dolog, szal nem dugta véresre a seggem vagy ilyesmi. az csak késöbb volt elsőre csak orál... és utána akartam már nagyon. Nem vonzódtam hozzá. csak jól esett amit csinált... szal igen, hetero vagyok.
2017. jún. 17. 23:23
 9/26 A kérdező kommentje:
mármint késöbb sem véresre dugta, na...:D félreérthető :D
2017. jún. 17. 23:24
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

"Nem, szexuális erőszak akkor van, ha téged saját akaratodon kívül arra kényszerítenek hogy szexuális viszonyt folytass valakivel.

Persze hogy 11 évesen szexeltél valakivel az is törvénybe ütközik, de nem erőszak"


De bizony, erőszak. Van egy olyan fogalom, hogy beleegyezési korhatár, azaz mennyi idősnek kell lenni valakiek ahhoz, hogy beleegyezzen a szexba. Ez jelenleg 12 év, akkoriban lehet hogy 14 volt, de biztos nem volt soha 12 alatt. VAgyis egy 12 év alattival NINCS olyan, hogy közös megegyezés, mert a beleegyeési kor alatt van. Ugyanis erőszaknak számít nem csak az, ha ellenáll/ellenkezik, hanem az is, ha nem tud, vagy nem jogosult véleményt nyilvánítani. Azaz: ha pl ájult, vagy ha túl fiatal. Ez az eset áll fenn.


Tök jó lenne ha jogi analfabéták nem válaszolnának, de mindegy.


Kérdező, az hogy ennek ez a jogi címkéje, ne akasszon ki téged. Viszonylag szerencsés vagy, hogy jól jöttél ki belőle, szerintem nem érdemes valóban forszírozni (főleg hogy téged nem az eset akaszt ki, hanem a címke). Meg aztán el is évült. Azt értened kell, hogy aki hallja a sztorit, az joggal szörnyülködik. Szerintem azzal járnál a legjobban, ha mielőtt elmeséled valakinek (nyilván csak olyanoknak meséled, akikben bízol), előre megkérnéd őket, hogy ne mondják ki hangosan a véleményüket, mert az téged frusztrál.

2017. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!