Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan érdekes ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan érdekes ha egy lány bevallja, hogy szokott maszturbálni?

Figyelt kérdés
Beszélgetés közben mondtam, hogy persze szoktam és mindenki meglepődött a többi lány meg tagadta, hogy ők sosem csinálják. Tényleg nem csinálják és csak én vagyok ilyen vagy ezt úgymond szégyellni kell? 20L
2018. júl. 24. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert ez a világ még prűd és megbélyegző annak ellenére, hogy már mindenhol meztelen nők és férfiak vannak.
2018. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez intim dolog, melyről nem mindenki szeret beszélni. A lányok, nők közül is sokan csinálják, egyáltalán nem ritka, Ha egy nagyobb, egyedülálló nőkből álló társaságban mindenki tagadja, akkor valószínűleg egyesek hazudnak.
2018. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
abszolút nem kell szégyellni , sok lány nem vallja be pedig szinte az összes csinálja ez természetes, fiúk is ugyan úgy masztiznak szinte minden nap
2018. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy többségük, vagy akár mind nem mondott igazat. Ez épp olyan, mint hogy rózsaillatút pukiztok. Mindenki tudja, hogy mi az igazság, de a prűdség meg a tabuk miatt nem mondják ki a nyilvánvalót
2018. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes társaságba jársz.
2018. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 he84 ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb lány és nő szégyenlős a masztizás témában. Egy részük pedig azért nem beszél róla, mert úgy vélik, hogy ez a fiúk, férfiak körében elfogadottabb, mert általános tévhit, hogy a férfiaknak mindig nagyobb az intimitás és a szexigényük. Ez személyfüggő és nem nemfüggő, hogy kinek mekkora az igénye ebben. Na meg bizonyos életszakaszokban és hangulattól függően is változhat az igény. Nem drasztikusan, de kicsit igen. A legtöbb lány, nő szintén csinálja. Én nem szégyenlem, nyilván én is.
2018. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 he84 ***** válasza:
Mármint úgy értettem, hogy nyilván én is csinálom.
2018. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
a legtöbb lánynál tabu a szex, csak akkor nyíltabbak, ha tudják, hogy a másik lány is hasonló cipőben jár szex terén (pl mind a kettőnek sok éves kapcsolata van)
2018. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja hogy nem csinálja az hazudik. Amúgy nem tudom mit kell ebben szégyellni.
2018. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Azert olyan erdekes mert ha ide kirod akkor rank irnak vagy 20-an h hogyan szoktunk masztizni...

N

2018. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!