Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Miért akarjátok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért akarjátok a férfiakat arra kényszeríteni, hogy pl 29 évesen (én) önállóan éljen lakásban vagy albérletben egyik hónapról a másikra, vagy különben lúzernek, élősködőnek állítjátok be és kegyetlenül kikosarazzátok?

Figyelt kérdés
Teszem fel vidéken él egy 29 éves férfi és keres pénzt, kézbe kap 160 ezer ft-ot. De a szüleivel él (csak édesanyja él) még mindig (a mindenit)mivel nem tud főzni (az is pénz, az alapanyag) és így könnyebben félre tud tenni havi 100 ezer ft-ot. Mosni szokott, takarítani is, saját szobája is van. Tehát el tudja látni magát a főzésen kívül. De ugye a nők 90%-a rögtön beskatulyázza, hogy haszonleső, ingyenélő, lúzer, élhetetlen csak azért, mert nem él egyedül külön és nem veri magát adóssághalomba. A nők meg kötik az ebet a karóhoz és nem képesek kompromisszumra ilyen téren. Ugye ha ez a férfi albérletben élne, akkor havi kb 50 ezer ft-ot csak úgy elszórna az albira, plusz saját magának kellene még kb egy 20 asból kaját vennie. De még akkor nem vett egy nadrágot, egy olcsó pólót, egy olcsó cipőt, plusz a mosószerek, tisztálkodási szerek stb. Ez így egy 100 asban jönne ki. Akkor fele annyit sem tudna félretenni. Így meg azért ha havi 100-110 et félretesz, akkor kb 7 év alatt tudna egy megfelelő 9 milliós panellakást venni hitel nélkül, vagy mondjuk 9 millió+ felvesze 6 milliós hitelt és egy egész helyes kis lakást, társasházt vehetne ha még emellé netán a párja is bepótol 3-4 millió ft-ot. Igaz ehhez kb 36-37 éves koráig kellene a pasinak várnia. De ha albérletben élne és hitelt venne fel nyakra-főre csak azért, hogy már most legyen lakása és a nő igényei/ ilyen terű étvágya (mert szülni akar) csillapítva legyen, akkor még 45 évesen is nyögni fogják a törlesztőket. Így meg 37 éves koráig kellene csak kb várni és addig meghúzni magukat szülőknél. Az sem kifogás, hogy így nem lehet nagyokat dugni, mert van a férfinek saját szobája, ott nem zaklatja őket senki. Csak azért mert mindent akartok rögtön az elején, már legyen zálog mindenen? Aztán minden 4. lakást itthon viszi a bank röhögve. Ez kell? Mindennek ára van. Tudom persze erre mit fogtok mondani, zsigerből reagáltok, hogy ha nem állsz be a bééééégető sorba, mint a birkák, akkor keresek majd helyettetek önállóan élő, fél milliós nettót hazacipelő férfit, mert én nő vagyok és ez nekem jár. Na persze.
2014. ápr. 20. 08:35
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Ilyen kérdésekhez mindig ilyen válaszok jönnek a nőktől, mindig ők akarják, hogy a pasi repüljön otthonról miattuk:


,,Nem tudom, hogy mennyire gyakori, de pl. az én páromra teljesen igaz lenne, ha én nem erőltettem volna a költözést. Rossz volt a kapcsolata a szüleivel, mégis olyan nehezen vettem rá a költözésre, hogy az valami hihetetlen. Ha rajta múlt volna, akkor sosem költözik el :-D"

2014. ápr. 20. 08:41
 2/38 A kérdező kommentje:

,,A kérdező kommentje:


Az én férjem most már 38, de anno én robbantottam ki a családi fészekből. Pedig volt saját lakása, azt kiadta albérletbe, ő meg lakott a szüleivel tovább. 36 (!) éves öccse a mai napig otthon lakik.


# 6/13 Időpont 2013-02-01 13:33 Privát üzenet

az gáz...mármint az tesó...anyám-asszony katonája-na ilyentől mentsen meg az isten.Soha nem lesz normális élete,aki 36 évesen anyukánál él,nem tud felmutatni semmit-főleg nem is akar-annak annyi


A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad"

2014. ápr. 20. 08:42
 3/38 A kérdező kommentje:

,,20 évesek voltunk, még egyetemisták. a szüleink tanult, dolgos emberek, mi is azok vagyunk. amint elvégeztük a sulit, munkába álltunk, és magunkat tartottuk el.


még most sem vagyunk 30 évesek, de immáron 5 éve együtt élünk. igaz sokáig játszotta azt, h minden vasárnap anyuka nyakán csüngött, de magától leszokott róla. :)"


Na még egyes nők azt sem nézik jó szemmel, ha vasárnap elmennek az ősökhöz. Ez már a jéghegy csúcsa.

2014. ápr. 20. 08:46
 4/38 anonim ***** válasza:
71%

Van igazság abban, amit írsz.

Én annyit mondok, h tarts ki és szarjál arra ki mit mond, mert a nő az első, aki lelép, persze felfelé és otthagyja a pasit a szarban a lakással együtt meg a hitellel...

Azért annyi igaz, h adhatsz pár ezret a szülőnek....

2014. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

,,Nem ciki,nem szégyen,de ha singli csaj lennék és párt keresnék ,messze elkerülném az olyan embereket,akikben még 30 évesen sem fejlődött ki a szabadság vágy ,az önálló életre való képesség és szándék.

...amúgy nem értem ,hogy hogy jön ide az "anyagias világ"?:)


Na pl ezt a nőt jól meg fogják majd gyalázni, ha ne tudja hogyan függ össze az anyagi lét és a különélés a szülőktől. Bírom az ilyen megmondó embereket.

2014. ápr. 20. 08:51
 6/38 A kérdező kommentje:
Én csak azt tudom, hogy ha egy nő szakít egy férfival (a szakítások háromnegyedét a nők generálják stat. szerint) akkor neki majd mindig hamarabb lesz (lehet már közben volt) pasija, mint fordítva a férfinak új párja. Ilyenkor sokszor még a ház felét is viszik, holott mondjuk a pasi 8 milliót, a nő meg csak 2 őt tett belé. Túl gyakori ez sajnos ismeretségi körökben is. Meg ugye a gyereket is viszik, oda kell a kégli.
2014. ápr. 20. 08:57
 7/38 A kérdező kommentje:
Na de úgy látom, hogy ezt csak én látom így és magammal beszéltem meg a dolgot, mert csak egy válaszoló írt. Neki azért jár a zöld kezecske.
2014. ápr. 20. 08:58
 8/38 anonim ***** válasza:
53%

Vannak férfiak (és nők), akik okkal vannak ennyi idősen otthon és tényleg nem lehet élősködőnek nevezni őket, de te, akárhogy kapálózol, beletartozol abba.


Hogy miért?

-Miért nem tanulsz meg főzni?

-Mi az, hogy csak "szoktál" mosni, takarítani?


Az édesanyád minimum 50 és képes vagy vele kiszolgáltatni magad?

Ha már otthon élsz, az lenne az alap, hogy legalább felesben mindent te csinálsz! Bevásárlás, főzés, mosás, takarítás!

Ez kell ahhoz, hogy NE ANYUCI KICSI KISFIÁNAK, a MAMAHOTEL kényelmes lakójának tartsanak a nők!


-Mit csináltál eddig, hogy MÉG 7 évre van szükséged?

Még ha egyetemet is végeztél, akkor is 4-5 éve már a munkaerőpiacon lenne a helyed. Akkor nem tettél félre?


Az meg a másik, hogy ha oly' boldog lennél ebben a helyzetben, akkor nem jönnél ide picsogni!


Én is sokáig éltem otthon, majdnem betöltöttem a 30-at, mire "kiszabadultam", de addigra hasonló kaliberű fizetésből már volt annyim, hogy hitel (és kapott pénz nélkül) menjek külön. És ez is csak azért tartott eddig, mert hirtelen elvesztettem az egyik szülőmet és szükség volt rám otthon.

De még így, hogy volt "okom" is teljesen lemaradva éreztem magam. Már rég menni akartam. Rég családot alapítani. Élni boldogan a saját kis váramban. Hiába éltünk korábban a 200 négyzetméteres házban csupán ketten, hiába én végeztem az otthoni munka 90 %-át, hiába fizettem én a költségek nagyját, nem éreztem tökéletesen magam. Nem éreztem magam igazán felnőttnek.

2014. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Először is mi alapján vontad le ezt a következtetést? A gyakorin kiragadott válaszok alapján? Vagy kaptál mostanában visszautasítást? Nem kell általánosítani.

29 évesen már nem kellene foglalkoznod mások véleményével. Ha neked így jó ez az életforma, akkor élj így. Olyan nőt keress (mert biztos van), aki szintén így gondolkodik.

Egyik oldalról szerintem is felesleges lenne pénzt kidobni albérletre, ha van lehetőséged így több pénzt félre tenni. Másik oldalról viszont nem érzed magadban a költözés utáni vágyat? Azt, hogy tényleg önállóan élj, gondoskodj magadról teljes mértékben? Hidd el, nem ugyanaz lenne, mint most.

Én már 20 éves koromban éreztem ezt, és 3 éve már nem otthon lakok. És én ezt így érzem jónak.

De mindig azt mondom, hogy mindenki éljen úgy, ahogy jó neki.

25/N

2014. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem tudtam elhelyezkedni 1,5 évig. Utána másik mscre mentem és az felemésztett 750 ezer ft-t, te kókler. Hogy csak értsd. Ez két és fél év 24 éves korom óta. 26 évesen kezdtem el félretenni, most van 2,5 millió ft-om, abból autót veszek nem mást. Capishi?
2014. ápr. 20. 09:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!