Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fog tagulni a huvelyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog tagulni a huvelyem?

Figyelt kérdés
Csak 3 sraccal voltam eddig, veluk se sokszor, de azert mar megse erzem normalisnak, hogy meg mindig kb kinszenvedesnek erzem a behatolast, annyira faj. A huvelyem olyan szuk, hogy az ujjaim is alig fer be, kb alig lehet megtalalni (nem vicc!), csoda, hogy ok valahogy be tudtak tenni a farkukat... Mindig ilyen fajdalmas lesz nekem a szex? :( 20/N

2018. aug. 1. 12:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%

Milyen gyakran szexelsz?

Az állando és stabil szextol majd tágulni fogsz kicsit. Es konnyebben el is fogsz lazulni és be fogod tudni fogadni a farkat fájdalom nélkul.

Nedvesedéssel nincs probléma?

Az idáigi farkak mekkorák voltak? Nagyobb fajták, vagy átlagosak? EZ is lehet ám probléma, hogy az eddig 3 épp valami dorong volt.

2018. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A harom harom fele volt. :D az elso atlagos meret, a masodik nagyon kicsi es vekony, de meg az is fajt, a legutobbi meg eleg vastag..
2018. aug. 1. 13:27
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Kell egy olyan pasi neked, aki kellően odaadó, nem egy olyan, aki csak annyit ért a szexhez, hogy bedugja aztán ki-be húzogatja. Én addig nyalnék egy ilyen puncival rendelkező csajt, amíg már azt sem tudja, hogy holvan, nemhogy rágörcsölne bármire is. Utána úgy csusszanna oda be már bármi, hogy szinte észre se venné.
2018. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
#13 Az ám a jó szex! Ha úgy csúszik be, hogy a nő észre se veszi.
2018. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak kérdem..

Fel is voltál izgatva kellően? Nem vagy gátlásos, félős, nem érzed pl helytelennek (lelkifurdalás) ha szexre kerül sor?

Ezek nem igazán segítenek ellazulni.. alapvetően ez is lehet probléma forrása.


Bíztál a srácokba akikkel lefeküdtél?

2018. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Biztam bennuk, kivantam is oket, meg a szexet, de megse sikerult... Vagyis nekem nem. Az elojatekra is forditottunk idot, nem hinnem, hogy ez a gond.
2018. aug. 1. 14:05
 17/23 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján a nedvesedéssel lehet a gond, aminek részben lelki oka is lehet (szerelem hiány ? ill. hiányos ellazulás), de síkosító használata mindenképpen ajánlatos.
2018. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Volt, amelyik partnerembe szerelmes voltam, meg olyan is volt, hogy benedvesedtem, aztan kiszaradtam, mielott elelveztem volna...
2018. aug. 1. 14:46
 19/23 anonim ***** válasza:
Van kellő nagyságú előjáték? Biztos hogy eléggé benedvesedel?
2018. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Biztosan fogsz. Különleges puncid lehet!
2018. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!